0

رژیم صهیونیستی جرأت رویارویی نظامی با ایران ندارد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

رژیم صهیونیستی جرأت رویارویی نظامی با ایران ندارد

رژیم صهیونیستی جرأت رویارویی نظامی با ایران ندارد/ طولانی شدن زمان مذاکرات به نفع هیچ طرفی نیست

رژیم صهیونیستی جرأت رویارویی نظامی با ایران ندارد/ طولانی شدن زمان مذاکرات به نفع هیچ طرفی نیست

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگویی با تاکید بر اینکه واشنگتن همه مطالب ایران را که در متن توافق سال 2015 آمده است، نپذیرفت، خاطرنشان کرد: طولانی کردن زمان مذاکرات به نفع هیچ طرفی به ویژه آمریکا نیست.

به گزارش ایسنا، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه در گفت‌وگویی تفصیلی با شبکه العالم به سوالاتی پیرامون «سیاست‌های همکاری دولت سیزدهم با کشورهای منطقه»، «آخرین وضعیت تماس‌های دیپلماتیک ایران و عربستان»، «واکنش‌ها به سفر بایدن به منطقه» و «واکنش ها به عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی» پاسخ داد.

کنعانی در این گفت‌وگو تاکید کرد: رژیم صهیونیستی جرأت رویارویی نظامی با ایران را ندارد و تهدیدهای اخیر رژیم صهیونیستی صرفا جنگ روانی است.

وی گفت: این رژیم جرأت و قدرت رویارویی نظامی با ایران را ندارد و پاسخ ایران به هرگونه حماقتی که رژیم صهیونیستی مرتکب شود، ویران کننده خواهد بود.

سخنگوی وزارت خارجه در بخشی از گفت وگوی خود خاطرنشان کرد: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در تشکیل ائتلافی نظامی ضد ایران شکست خورد و کشورهای منطقه به آمریکا اعتمادی ندارند.

وی گفت: تهران نگرانی های امنیتی ترکیه را در مرزهای جنوبی این کشور درک می کند و با این حال مخالف ایده منطقه حائل داخل سوریه است.

کنعانی همچنین تاکید کرد: واشنگتن همه مطالب ایران را که در متن توافق سال 2015 آمده است، نپذیرفت. واشنگتن باید ضمانت واقعی به ایران بدهد. طولانی کردن زمان مذاکرات به نفع هیچ طرفی به ویژه آمریکا نیست.

بر اساس این گزارش، مشروح این گفت‌گو امشب ساعت 21 منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:
سه شنبه 28 تیر 1401  1:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها