0

فیروزجا بازهم به پیروزی نرسید!

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

فیروزجا بازهم به پیروزی نرسید!

فیروزجا بازهم به پیروزی نرسید!

فیروزجا بازهم به پیروزی نرسید!

علیرضا فیروزجا مقابل شطرنج باز لهستانی به تساوی رضایت داد تا او تنها در قعر جدول رقابت‌های کاندیداها قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا، علیرضا فیروزجا که در رقابت کاندیداهای شطرنج شرکت کرده است در دور دوازدهم این مسابقات به مصاف دودا لهستانی رفت و به تساوی رسید. این تساوی درحالی به دست آمد که فیروزجا با ریتینگ ۲۷۹۳ در این مسابقات حضور دارد درحالی که حریف او در این دور دارای ریتینگ ۲۷۹۳ بود.

فیروزجا در این بازی هم عملکرد ضعیفی داشت و در اواسط بازی از حریف عقب بود اما این شطرنج باز در آخر از باخت گریخت تا حداقل با یک تساوی حدود یک واحد ریتینگ زنده خود را از دست بدهد.

فیروزجا با یک پیروزی، هفت تساوی و چهار شکست (۴.۵ امتیاز) به تنهایی در قعر جدول این مسابقات قرار گرفته است. نپو روس که با پرچم فدراسیون جهانی در این مسابقات دست به مهره شده، در رده نخست این رقابت‌ها با ۸.۵ امتیاز قرار دارد. صدرنشینی شطرنج باز روس درحالی است تنها دو دور دیگر به اتمام این رقابت‌ها باقی مانده است.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های کاندیداها در مادرید اسپانیا با حضور هشت شطرنج باز در حال پیگیری است. دین لیرن از چین، فیروزجا با پرچم فرانسه، کاروانا از آمریکا، نپومنیشی از روسیه، راپورت از مجارستان، ناکامورا از آمریکا، رجبوف از آذربایجان و دودا از لهستان هشت شطرنج باز این مسابقات هستند.

نفر اول این مسابقات می‌تواند ۴۸ هزار یورو جایزه بگیرد. نفر دوم هم ۳۶ هزار یورو برنده خواهد شد.

انتهای پیام

شنبه 11 تیر 1401  10:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها