0

آخرین وضعیت آمادگی دختران والیبال قبل از حضور در قهرمانی آسیا

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 8834
محل سکونت : اصفهان

آخرین وضعیت آمادگی دختران والیبال قبل از حضور در قهرمانی آسیا

آخرین وضعیت آمادگی دختران والیبال قبل از حضور در قهرمانی آسیا

آخرین وضعیت آمادگی دختران والیبال قبل از حضور در قهرمانی آسیا

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر در مورد آخرین وضعیت تیم ملی قبل از حضور در قهرمانی آسیا توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایسنا، آخرین اردوی تیم ملی والیبال دختران جوان پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا امروز (چهارشنبه) برگزار شد. این مسابقات از ۱۳ تا ۲۰ تیرماه با حضور ۹ تیم به میزبانی قزاقستان برگزار می‌شود.

پدیده بلوری زاده سرمربی تیم ملی والیبال در جمع خبرنگاران به شرایط آمادگی تیم ملی قبل از اعزام به قهرمانی آسیا اشاره و بیان کرد: با تایلند، قزاقستان و کره‌جنوبی همگروه هستیم که از شاخص‌های والیبال آسیا هستند. البته به جز هند و ازبکستان تمام تیم‌هایی که در این مسابقات حضور دارند، صاحب نام هستند. در عین حال که کار ما را سخت می کند این لذت را هم دارد که اگر موفقیتی کسب شود یا بازی خوبی ارائه دهیم، خیالمان راحت است که در جنگ درستی قرار گرفته و مبارزه درستی انجام داده‌ایم.

او افزود: بازیکنان ما از نظر جسمی و روحی در وضعیت خوبی قرار دارند. سعی کرده‌ایم در اردوی آخر بیشتر روی ریزه کاری های تاکیتکی تمرکز کنیم و روابط درون گروهی و بین فردی مان افزایش پیدا کند. تعداد تمرینات را کم کرده‌ایم و آخرین جلسه فیزیوتراپی سنگین را هم روز گذشته انجام دادیم. امیدوارم وقتی وارد کشور قزاقستان می‌شویم بازیکنان در اوج آمادگی قرار بگیرند.

بلوری‌زاده با اشاره به اولین دیدار ایران در قهرمانی آسیا مقابل تایلند گفت: ما هیچ اطلاعاتی از تیم تایلند نداشتیم  و فقط بازی تیم نوجوانان این کشور مقابل تیم ایران را دیده بودیم، اما آنقدر کند وکاو کردیم که متوجه شدیم بازیکنان زیر ۲۰ سال تایلند و ازبکستان در مسابقات AVC شرکت کرده‌اند و مسابقات آنها را هر روز می‌بینیم. خیلی سعی کردیم مدل و سبک بازی ما به این تیم‌ها نزدیک شود تا از دفاع‌ها جا نمانیم و اسپک‌هایمان نزدیک باشد چون آنها هم اطلاعاتی از ما ندارند و فکر می کنند مثل قدیم بازی می‌کنیم. بنابراین امیدوارم در روز اول مقداری آنها را تحت فشار قرار دهیم.

 سرمربی تیم ملی در مورد آشنایی با سایر رقبای ایران گفت: تنها چیزی که از قزاقستان داریم برای ۲۰۱۹ است. هنوز هم در حال جست‌وجو هستم تا اگر در جایی شرکت کرده‌اند به فیلم‌های آن دسترسی پیدا کنیم اما هر چه داریم بر مبنای سبک بازی آنها و مسابقات نوجوانانشان است. در رده‌های سنی معمولا چند بازیکن شاخص بیشتر نداریم اما سعی کرده‌ایم همه بازیکنان ما تقریبا در یک سطح بالا بیایند تا مثلث‌های داخل زمین ما قوی باشند و لنگ نمانیم.

انتهای پیام

چهارشنبه 8 تیر 1401  12:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها