0

فراخوان ثبت نام کادر درمان برای خدمت به زائران اربعین

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

فراخوان ثبت نام کادر درمان برای خدمت به زائران اربعین

فراخوان ثبت نام کادر درمان برای خدمت به زائران اربعین

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از انتشار فراخوان دعوت از کادر درمان و پزشکی برای خدمت رسانی به زائرین ایرانی در اربعین خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای مرکز گلستان، معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر افزود: فراخوان دعوت از کادر درمان و پزشکی از طریق سامانه این مرکز به نشانی www.hmc.ir اعلام شده است.

حسین فضلی گفت: کادر درمان پزشکی پس از تکمیل فرم فراخوان وارد مرحله آزمون و مصاحبه خواهند شد و در نهایت اسامی پذیرفته شدگان در سایت مرکز پزشکی اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه مدت زمان حضور تیم درمان در عراق حداقل ۱۵ روز خواهد بود، افزود: بنا به درخواست ستاد مرکزی اربعین، خدمت رسانی درمانی به زائران ایرانی توسط مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در کشور عراق از ۱۰ تا ۲۲ ماه صفر انجام خواهد شد.


دکتر فضلی افزود: تمامی پزشکان عمومی، متخصصان داخلی، قلب و عروق، طب اورژانس، کودکان، زنان، ارتوپد، جراح عمومی، روانپزشک، تکنسین فوریت‌های پزشکی، تکنسین آزمایشگاه، پرستار، کارشناسان مبارزه با بیماری ها، کارشناس بهداشت عمومی و محیط و مترجمان مسلط به زبان عربی برای حضور در کشور عراق به سایت مرکز پزشکی مراجعه و فرم ویژه اربعین حسینی را تکمیل کنند.

سه شنبه 31 خرداد 1401  12:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها