0

صعود ۴ نماینده ایران به فینال کشتی فرنگی نوجوانان آسیا

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 8834
محل سکونت : اصفهان

صعود ۴ نماینده ایران به فینال کشتی فرنگی نوجوانان آسیا

صعود ۴ نماینده ایران به فینال کشتی فرنگی نوجوانان آسیا

صعود ۴ نماینده ایران به فینال کشتی فرنگی نوجوانان آسیا

در جریان رقابت های ۷ وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان آسیا، ۴ نماینده ایران راهی فینال شدند و ۲ فرنگی کار دیگر نیز به دیدار رده بندی رفتند.

به گزارش ایسنا، مسابقات ۷ وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا، از صبح امروز(یکشنبه) در شهر بیشک قرقیزستان در حال برگزاری است.

پس از برگزاری مسابقات مقدماتی، پیام احمدی در وزن ۴۵ کیلوگرم، علی احمدی وفا در وزن ۵۱ کیلوگرم، ابوالفضل میرشکار در وزن ۶۰ کیلوگرم، محمد جهانگیری در وزن ۱۱۰ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند، محمدرضا غلامی در وزن ۵۱ کیلوگرم و حمیدرضا کشتکار در وزن ۹۲ کیلوگرم نیز راهی دیدار رده بندی شدند.

در وزن ۴۵ کیلوگرم که ۷ کشتی گیر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود که پیام احمدی در دور اول مقابل تایگا کیشیدا از ژاپن با نتیجه ۷ بر صفر پیروز شد. وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر از سد اوجین هان از کره جنوبی گذشت و در دور سوم نیز با نتیجه ۶ بر صفر مقابل شهزاد روزیخانوف از ازبکستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. احمدی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر ۱ عمر تنتیماک اولو از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار به مصاف شهزاد روزیخانوف از ازبکستان می رود.

در وزن ۴۸ کیلوگرم که ۷ کشتی گیر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود که علی احمدی وفا در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر موتب المولد از عربستان سعودی را مغلوب کرد و در دور بعد با نتیجه ۷ بر ۳ از سد رونیت شارما از هند گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. احمدی وفا در این دیدار سردار خولمورزایف از ازبکستان را با نتیجه ۵ بر ۱ مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار به مصاف رونیت شارمان از هند می رود.

در وزن ۵۱ کیلوگرم محمدرضا غلامی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر عبدالعزیز القمدی از عربستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله نیز با نتیجه ۹ بر ۷ مقابل کوبانیچ آرینوف از قرقیزستان مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. غلامی بعد از ظهر امروز برای کسب مدال برنز به مصاف یئون گیون جین از کره جنوبی می رود.

در وزن ۵۵ کیلوگرم محمد کمالی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۴ مغلوب عبدل اخحادخودژا از قرقیزستان شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، کمالی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۶۰ کیلوگرم ابوالفضل میرشکار در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر سئومون هیوک از کره جنوبی را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۷ از سد حسین حسن اف از تاجیکستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. میرشکار در این مرحله مقابل شاتلیک یونوس اف از ترکمنستان با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال به مصاف ژانتورو میرزاعلیف از قرقیزستان می رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم حمیدرضا کشتکار در دور اول مقابل انصار رحمت زودا از تاجیکستان با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل نوربولات سیرگابای اولو از قرقیزستان با نتیجه ۵ بر ۳ شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. حریف کشتکار در این دیدار یوتام رانا از هند است.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم محمد جهانگیری در دور نخست با نتیجه ۷ بر ۱ بهرام کوربانوف از قرقیزستان را مغلوب کرد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۸ بر صفر سی یئون کیم از کره را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. جهانگیری در این دیدار به مصاف پاردیپ سینگ خوسا از هند می رود.

رقابت های اوزان ۶۵، ۷۱ و ۸۰ کیلوگرم روز دوشنبه برگزار می شود که اهورا بویری، محمد مرادی و سیدرضا آذرشب نمایندگان کشورمان در این اوزان هستند.

انتهای پیام

یک شنبه 29 خرداد 1401  1:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها