0

سفید کردن دندان ها با سرکه سیب

 
rasekhoon_mobile
rasekhoon_mobile
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 845
محل سکونت : اصفهان

سفید کردن دندان ها با سرکه سیب

 

نحوه جرم گیری دندان ها با سرکه سیب

روش اول : برای جرم گیری دندان با سرکه سیب باید ۱- یک قاشق آب را با نصف قاشق سرکه سیب مخلوط کنید ۲- سپس مسواک را درون این مواد زده و روی دندان های خود بکشید . ۳- بعد از این کار باید یک قاشق آب را با نصف قاشق سرکه سیب مخلوط کنید ۴- مسواک را درون این مواد بزنید و روی دندان ها بکشید . ۵- دندان خود را طبق روال همیشگی مسواک بزنید . مراحل گفته شده را به مدت ۱۵ روز قبل از خواب انجام دهید . ۱۵ روز انجام این کار را متوقف کنید و دوباره شروع کنید زیرا اگر جرم گیری دندان با سرکه سیب بیش از اندازه انجام شود ممکن است به لثه ها و مینای دندان آسیب برساند .

روش دوم : روش دیگری که برای جرم گیری دندان می توان از آن استفاده کرد استفاده از سرکه سیب و جوش شیرین است . جوش شیرین تأثیر گذاری سرکه سیب را بیشتر می کند و شما زودتر به نتیجه خواهید رسید . ابتدا نصف قاشق جوش شیرین را با نصف قاشق سرکه سیب مخلوط کنید . سپس طبق روش قبل مسواک زدن را شروع کنید .

روش سوم :یک قاشق غذاخوری از سرکه سیب را ،مانند دهان شویه در اطراف دهان خود برای ۲ دقیقه شستشو دهید، پس از آن مسواک خود را در سرکه سیب فرو کرده و برای کمک به حذف لکه ها مسواک بزنید بعد بشویید و سپس دندان های خود را با جوش شیرین و خمیر دندان مسواک بزنید تا تمام سرکه سیب حذف شود.

روش چهارم : سرکه سیب را حدود یک دقیقه با انگشت روی دندان ها بمالید، سپس با آب یا دهان شویه ی هیدروژن پروکسید دهان تان را آبکشی کنید. بعد از استفاده از سرکه سیب باید مجددا با خمیردندان معمولی دندان ها را مسواک بزنید و دهان تان را خوب آبکشی کنید. بهتر است از خمیردندان بدون فلوراید استفاده کنید.
بسیاری از خمیر دندان های موجود در بازار که اثر سفید کنندگی دارند از جوش شیرین و سرکه سیب در ترکیبات خود استفاده می کنند تا خاصیت جرم گیری و سفید کنندگی داشته باشند . جرم گیری دندان ها را می توان با این روش ها به خوبی انجام داد .

 

یک شنبه 29 خرداد 1401  12:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها