0

ترس رژیم صهیونیستی از انتقامجویی ایران

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

ترس رژیم صهیونیستی از انتقامجویی ایران

ترس رژیم صهیونیستی از انتقامجویی ایران

 ترس رژیم صهیونیستی از انتقامجویی ایران

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ادعا کرد که به هرگونه حمله احتمالی جمهوری اسلامی ایران پاسخ «قاطع» خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تایمز اسرائیل، «بنی گانتز»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز شنبه در سخنانی ادعا کرد که به هرگونه حمله احتمالی جمهوری اسلامی ایران به شهروندان صهیونیستی در ترکیه پاسخ «قاطع» خواهد داد.

در همین ارتباط، دفتر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز شنبه بیانیه‌ای منتشر کرد و با استناد به گانتز نوشت: «من از تمام اسرائیلی‌های مقیم ترکیه درخواست می‌کنم از دستورالعمل‌های نیروهای امنیتی پیروی کنند.»

گانتز در ادامه این بیانیه می‌گوید: «اسرائیل می‌کوشد راه تلاش‌های ایران برای حمله را سد کند و آماده است تا به هرگونه حمله علیه شهروندان اسرائیل، در هرکجا انجام شود، پاسخ قاطع دهد.»

پس از آن که برخی منابع از نقش رژیم صهیونیستی در برخی اقدامات تروریستی در ایران خبر دادند، مقامات رژیم صهیونیستی از ترس انتقام ایران، سطح هشدار برای سفر شهروندان شأن به ترکیه را به بالاترین حد ممکن رسانده و خواستار خروج همه دارندگان گذرنامه صهیونیستی از کشورهای همسایه ایران بویژه ترکیه شده اند.

همچنین پس از اقدام تروریستی علیه شهید سردار «حسن صیادخدایی» در تهران، ترس و نگرانی از انتقام ایران سراسر مناطق اشغالی را فراگرفته است. این ترس و نگرانی به ویژه پس از آن بیشتر شد که «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان شرکت در مراسم موهوم «رقص پرچم» در بیت المقدس بدون نام بردن از کشور و یا شخص خاصی به صورت تلویحی به انجام اقدام تروریستی علیه شهید خدایی در تهران اعتراف کرد.

حتی پیش از این نیز روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی مفصل اعلام کرده بود که ترور شهید خدایی در تهران از سوی نیروهای صهیونیستی و با هدف تحت الشعاع قرار دادن گفتگوهای هسته‌ای ایران با کشورهای غربی صورت گرفته است.

این ترس و وحشت محافل داخلی رژیم صهیونیستی از انتقام ایران در حالی است که سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران روز ۹ خرداد در دیدار با خانواده شهید صیادخدایی بر انتقام خون او از دشمنان تأکید کرد.

خبرگزاری مهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کد خبر
یک شنبه 29 خرداد 1401  11:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها