0

اجرای سرود «سلام فرمانده» از فراز دومین قله بلند جهان تا غرب آفریقا

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23519
محل سکونت : کرمانشاه

اجرای سرود «سلام فرمانده» از فراز دومین قله بلند جهان تا غرب آفریقا

 

فرهنگ / فرهنگ عمومی

اجرای سرود «سلام فرمانده» از فراز دومین قله بلند جهان تا غرب آفریقا+فیلم

سرود سلام فرمانده این روزها نه تنها در ایران اسلامی، بلکه در سایر کشورهای جهان نیز مورد توجه قرار گرفته است؛ به طوری که کودکان و نوجوانان پاکستان و نیجریه نیز این سرود را با افتخار خواندند.

اجرای سرود «سلام فرمانده» از فراز دومین قله بلند جهان تا غرب آفریقا+فیلم
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

به گزارش خبرنگار فرهنگ عمومی خبرگزاری فارس، سرود سلام فرمانده این روزها به عنوان سرودی فاخر و اثرگذار در شهرها و کشورهای مختلف در حال اجراست و بسیاری از کودکان و نوجوانان در مجامع عمومی این سرود را با افتخار زمزمه می‌کنند.

بر همین اساس، نه تنها کودکان ایرانی، بلکه کودکان کشورهای مختلف فارغ از رنگ و نژاد، با سرود سلام فرمانده انس گرفته و آن را زمزمه می‌کنند.

 

اجرای سرود سلام فرمانده توسط کودکان نیجریه‌

برخی از کودکان نیجریه‌ای با وجود فشارهایی که بر مسلمانان این کشور وارد می‌شود، سرود سلام فرمانده را با در دست داشتن تصاویری از امام خمینی (ره) و همچنین شیخ زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی این کشور به زبان هوسا در حسینیه کانو نیجریه خواندند.

 

اشک ریختن وزیر کشاورزی منطقه گلگیت بلتستان پاکستان با همخوانی سلام فرمانده

علاوه بر این، روز گذشته سرود سلام فرمانده در پاکستان اجرا و وزیر کشاورزی منطقه گلگیت بلتستان در این کشور با هم‌خوانی سرود سلام فرمانده، اشک از دیدگانش جاری شد و سایر کودکان را تشویق به ادامه خواندن این سرود کرد.

 

اجرای سلام فرمانده بر فراز کوه کی ۲

سرود سلام فرمانده مورد توجه بسیاری از مردم پاکستان قرار گرفته است و در مراسم‌های مختلف این سرود اجرا می‌شود؛ به طوری که برخی از نوجوانان پاکستانی سرود سلام فرمانده را در دامنه دومین کوه بلند جهان به نام کی ۲ که در پاکستان قرار دارد، اجرا کردند.

همچنین این سرود در کنار آرامگاه اقبال لاهوری، شاعر ایران‌دوست پاکستانی نیز اجرا شده است که در ادامه فیلم و تصاویر آن را مشاهده می‌کنید:

 

خ

خ

خ

خ

 

چهارشنبه 25 خرداد 1401  7:25 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها