0

عبادی‌پور: با تمام توان برابر ژاپن بازی می‌کنیم/ اسفندیار: از تیم ایران حمایت کنید

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

عبادی‌پور: با تمام توان برابر ژاپن بازی می‌کنیم/ اسفندیار: از تیم ایران حمایت کنید

عبادی‌پور: با تمام توان برابر ژاپن بازی می‌کنیم/ اسفندیار: از تیم ایران حمایت کنید

عبادی‌پور: با تمام توان برابر ژاپن بازی می‌کنیم/ اسفندیار: از تیم ایران حمایت کنید

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر این‌که با آنالیز خوب کادر فنی، بازیکنان ایران شروع خوبی مقابل استرالیا داشتند؛ گفت: خدا را شکر که پس از ست سوم به بازی برگشتیم و توانستیم مسابقه را به نفع خود به پایان برسانیم.

به گزارش ایسنا، میلاد عبادی‌پور پس از بازی برابر استرالیا ضمن تبریک به مردم ایران بابت پیروزی ۳ بر یک تیم ایران در لیگ ملتهای والیبال اظهار کرد: خوشبختانه بازی را خیلی خوب شروع کردیم. با توجه به شرایط دیروز و باخت سنگین به تیم هلند با آنالیز خوب کادر فنی توانستیم این بازی را کمی راحت‌تر از بازی با هلند شروع کنیم.

وی ادامه داد: در ست سوم کمی دچار مشکل شدیم و انگار از بردن دو ست مقابل استرالیا کمی سیر شده بودیم. همین باعث دردسر شد و ست سوم را واگذار کردیم اما خداراشکر به بازی برگشتیم و توانستیم مسابقه را به نفع خود به پایان برسانیم.

عبادی‌پور در پایان درباره بازی تیم ایران برابر ژاپن عنوان کرد: مشخص است که رقابت با ژاپن دشوار است همان طور که همیشه بازی در برابر این تیم سخت بوده به همین دلیل نمی توان پیش بینی‌ای داشت. صد درصد توان خود را در این بازی خواهیم گذاشت و به هر حال ورزش برد و باخت دارد. با توکل بر خدا و با تمام توان وارد بازی خواهیم شد.

 

توخته: گاهی بدشانسی می‌آوریم اما لطفا از تیم ایران حمایت کنید

امیرحسین توخته درباره بازی تیم ملی ایران برابر استرالیا اظهار کرد: مسابقه سختی بود. پس از باخت دیروز که بدشانس بودیم و اشتباهات فردی بیشتری داشتیم این پیروزی اتفاق خوبی بود. خوشبختانه مسابقه امروز را بردیم، هرچند نتیجه ست سوم را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: تیم جوانی هستیم و گاهی بدشانسی می‌آوریم، اما می‌خواهم حرف دلم را بگویم. لطفا از تیم ایران حمایت کنید.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: محکوم به برد برابر استرالیا بودیم و خداراشکر توانستیم این بازی را ببریم تا  شرایط تیم بهتر شود.

 

اسفندیار: تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را برابر ژاپن داشته باشیم

امیرحسین اسفندیار پس از بازی تیم ملی ایران برابر استرالیا که سه بر یک به سود ایران تمام شد، اظهار کرد: به بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم. بازی خوبی بود و تیم ایران به این برد نیاز داشت. محکوم به شکست حریف بودیم تا روند تیم بهتر شود. بازی بدی را برابر هلند داشتیم، باخته بودیم و خداراشکر که توانستیم مسابقه با استرالیا را ببریم و شرایطمان بهتر شود.

وی درباره مسابقه ایران برابر ژاپن هم گفت: بازی با ژاپن قطعا رقابت سختی است و ژاپن همیشه تیم خوبی است و به سختی می توان هماهنگی تیمی آن‌ها را برهم زد و حتی گاهی نمی‌شود. بازی برابر این تیم دشوار است و آن‌ها حتی با ۱۰ پوئن اختلاف امتیاز، بازی را رها نمی‌کنند.

اسفندیار در پایان خاطرنشان کرد: قطعا تمام تلاش خود را می‌کنیم که بهترین عملکرد را در بازی با ژاپن داشته باشیم و بازی را ببریم.

به گزارش ایسنا، مردان والیبال ایران امروز (یکشنبه ۲۲ خرداد) دو مسابقه با فاصله کمتر از ۱۴ ساعت برگزار خواهند کرد که از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه و در دومین مسابقه با ژاپن روبرو خواهند شد تا به کار خود در هفته نخست لیگ ملت‌ها پایان دهند.

انتهای پیام

یک شنبه 22 خرداد 1401  10:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها