0

ذخیره ۱۰۰۰ تن مرغ منجمد در فارس

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

ذخیره ۱۰۰۰ تن مرغ منجمد در فارس

ذخیره ۱۰۰۰ تن مرغ منجمد در فارس 

ذخیره ۱۰۰۰ تن مرغ منجمد در فارس 

ایسنا/فارس مدیر کل پشتیبانی امور دام استان فارس گفت: تاکنون هزارتن مرغ منجمد توسط این اداره کل خریداری و در سردخانه های استان فارس ذخیره شده است.

سید محمدرضا سعادت چهارشنبه ۱۱ خرداد با بیان اینکه مرغ منجمد مازاد برنیاز مرغداران از اواخر اردیبهشت ماه و به قیمت هر کیلوگرم ۴۸۰ هزار ریال خریداری می شود، گفت: تاکنون قرارداد خرید بالغ بر ۲۸۰۰ تن با مرغداران، زنجیره‌ها و اتحادیه ها منعقد شده و در همین مدت حدود یک هزارتن مرغ منجمد خریداری و در سردخانه های استان ذخیره سازی گردیده است.

به گفته وی؛ با توجه به افزایش تولید مرغ گرم در ماه جاری، کاهش تقاضا در بازار مصرف و به منظور جلوگیری از انباشت غیرمتعارف مرغ در واحدهای مرغداری خرید تضمینی توسط اداره کل پشتیبانی امور دام استان فارس انجام می شود.

سعادت افزود: به منظور تامین ذخایر استراتژیک قرارداد خرید مرغ منجمد در سایزهای ۱۲۰۰ گرم تا ۲۲۰۰ گرم با مرغدارن، زنجیره‌های تولید و اتحادیه های مرغداران منعقد می شود.

مدیرکل پشتیبانی امور دام اضافه کرد: مرغداران به منظور انعقاد قرارداد می توانند به این اداره کل واقع در بلوار چمران مراجعه کنند.

سعادت اظهار کرد: در حال حاضر قیمت روزانه خرید مرغ توسط کمیته قیمت‌گذاری استان فارس مشخص و اعلام می شود و تا اطلاع ثانوی قیمت هرکیلوگرم مرغ منجمد تحویل درب سردخانه های استان ۴۸۰ هزار ریال است.

انتهای پیام

چهارشنبه 11 خرداد 1401  10:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها