0

انواع مشاغل ورود اطلاعات یا دیتا اینتری

 
farhad25
farhad25
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 42

انواع مشاغل ورود اطلاعات یا دیتا اینتری

چند نوع نقش مختلف برای مشاغل ورود داده یا دیتا اینتری وجود دارد. وظایف می تواند از صنعتی به صنعت دیگر متفاوت باشد، و کارفرمایان ممکن است مسئولیت های اداری عمومی دیگری (مرتبط یا غیرمرتبط) را به شغل اضافه کنند. برخی از انواع مشاغل ورود داده عبارتند از:

کارمند ورود اطلاعات
این کار شامل وارد کردن اولیه اطلاعات، اعم از عددی یا الفبایی، از یک قالب به فرمت دیگر، معمولاً از طریق صفحه کلید است.

کلید ورود داده ها
این نقش، ارقام یا داده ها را در سیستم های نرم افزاری رایانه ای، اغلب از اسناد دیگر مانند نسخه های چاپی یا اسناد کاغذی، وارد یا اسکن می کند.

رونویسی
این معمولاً یک کار مبتنی بر کلمه (در مقابل اعداد محور) است که شامل گوش دادن به ضبط‌ها و رونویسی اطلاعات در گزارش‌ها یا سایر اسناد کلمه‌ای است.

واژه پرداز/تایپیست
تایپ اولیه یک وظیفه کلیدی در این شغل است، از جمله وارد کردن اطلاعات برای اسناد متنی، مکاتبات و گزارشات.

نماد ارتباطات صنایعی که مشاغل ورودی داده را استخدام می کنند
پزشکی و بهداشت
این کارفرمایان می توانند شامل بیمارستان ها، مراکز پزشکی و آزمایشگاه ها و کلینیک های تشخیصی باشند.

اداری
تنظیمات اداری (یا دفتر خانگی) یک تنظیم معمولی برای بسیاری از متخصصان ورود داده است. برای برخی از موقعیت ها، پاسخگویی به تلفن یا انجام وظایف عمومی پذیرش ممکن است بخشی از کار باشد.

حسابداری و امور مالی
مؤسسات مالی برای مشاغل ورود اطلاعات استخدام می کنند که با تهیه مالیات، حسابرسی، امور مالی شرکت، حقوق و دستمزد و حساب های پرداختنی سروکار دارد.

دولت و سیاست
از ثبت سوابق عمومی گرفته تا انتخابات، دولت های محلی و ایالتی، و همچنین دولت فدرال، اغلب متخصصان ورود اطلاعات دقیق را استخدام می کنند.

خرده فروشی و فروش
موجودی، فروش آنلاین، جمع آوری و تدارکات می تواند نقش مهمی در خرده فروشی و فروش داشته باشد و کارفرمایان در این صنایع برای مشاغل ورودی داده های انعطاف پذیر استخدام می کنند.

نماد سفر حرکت رو به جلو در مسیر شغلی ورود داده ها
هنگامی که درک خوبی از نحوه یافتن شغل ورود داده به دست آوردید و تصمیم گرفتید که این شغلی است که می‌خواهید به آن ادامه دهید، چند استراتژی برای حرکت رو به جلو و بالا رفتن از نردبان شغلی وجود دارد.

اگر در سطح ابتدایی هستید و فقط مدرک دبیرستان دارید، تحصیلات خود را با تمرکز بر موضوعاتی مانند فناوری اطلاعات، علوم داده، یا تجارت یا فناوری اداری ادامه دهید. کسب مدرک کاردانی یا جمع آوری اعتبارات آکادمیک در یک دوره تحصیلی آنلاین را در نظر بگیرید که با آرزوهای شغلی شما به عنوان یک متخصص ورود داده مطابقت دارد.

همانطور که در حرفه ورود اطلاعات خود پیشرفت می کنید، به سمت یک موقعیت نظارتی یا انتقال به موقعیتی به عنوان تحلیلگر ورود داده یا تحلیلگر داده فکر کنید. هر دو شغل معمولا نیاز به مدرک دانشگاهی دارند. مهارت های تحلیلی عالی؛ توانایی ایجاد و نگهداری پایگاه های داده؛ نظارت بر گزارش دهی سه ماهه یا سالانه؛ و مهارت های ارتباطی عالی

اگر آماده شروع به جستجوی مشاغل ورود اطلاعات هستید، FlexJobs می تواند کمک کند! ورود داده ها یکی از منعطف ترین مشاغل در بازار کار امروزی است و به همین دلیل است که ما دائماً موارد جدید را به پایگاه داده خود اضافه می کنیم. آنها را بررسی کنید و با فرصت بعدی خود ارتباط برقرار کنید.

سه شنبه 10 خرداد 1401  12:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها