0

نقد روز ........؟؟؟

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23519
محل سکونت : کرمانشاه

نقد روز ........؟؟؟

نماینده ادوار مجلس : پایداری ها از سفر خانواده قالیباف به ترکیه ، کوه ساختند اما خود آقاتهرانی «گرین کارت» آمریکا داشت

نماینده ادوار مجلس : پایداری ها از سفر خانواده قالیباف به ترکیه ، کوه ساختند اما خود آقاتهرانی «گرین کارت» آمریکا داشت

نامه نیوز نوشت: پیرمؤذن گفت: پایداری مخالف برقراری تعامل عزتمندانه ایران با دنیا است و مثل اسرائیل کودک کش شلوغ بازی درمی آورد تا مانع احیای برجام شوند.

پایداری همیشه جریانی است که سر ناسازگاری دارد، در واقع هر جا احساس کند سهم خواهی اش به نتیجه نمی رسد، شمشیر را از رو می بندد و از هیچ شیوه ای هم برای ضربه زدن به طرف مقابلش دریغ نمی کند.

 

کمال الدین پیرمؤذن درباره شکست پایداری در تخریب محمدباقر قالیباف گفت: آقای قالیباف با برخورداری از سابقه حضور در همه عرصه های مدیریت اجرایی و همچنین تجارب ارزنده وارد این رقابت شد، طبیعتا در مقام مقایسه با سایر کاندیداهای ریاست مجلس آرای درخور توجه آورد.

 

عضو کمیسیون صنعت مجلس نهم با اشاره به رویکردهای تخریبی جبهه پایداری در قبال سایر شخصیت های سیاسی، افزود: نمونه اخیر آن بود که پایداری ها تلاش کردند در موضوع سفر فرزند و داماد آقای قالیباف به ترکیه از کاه، کوه بسازند حال آنکه خود آقای آقاتهرانی گرین کارت آمریکایی داشت.

 

پایداری‌ها ریزش طرفدار دارند؛ ضعیف و شکننده شدند

بیشتر بخوانید:

 

  • به آقاتهرانی بدون اینکه قسم بخورد،گرین کارت دادند؟

 

  • آقاتهرانی: داشتن گرین کارت به معنای تبعیت آمریکا نیست

 

  • عباس سلیمی نمین : پایداری ها در خدمت ضربه زنندگان به اصولگرایی هستند / رأی آنها علیه قالیباف با رأی اصلاح طلبان در یک مسیر بود

 

 

این فعال سیاسی با اشاره به دلایل زاویه گرفتن جریان جبهه پایداری از محمدباقر قالیباف در مجلس اظهار کرد: آقایان پایداری روزی طرفدار آقای قالیباف بودند اما چون آقای قالیباف به نظر افکارعمومی درباره طرح صیانت بها داد و رسیدگی به آن طرح را در مجلس مسکوت گذاشت، پایداری ها از او ناراحت شدند.

 

وی با بیان اینکه تجارب گذشته نشان می دهد که قالیباف همواره مورد غضب جریان جبهه پایداری بوده، ادامه داد: پایداری‌ها متأُسفانه هر روز بیشتر از دیروز خودحق‌پندار می شوند و به تناسب آن تعداد طرفداران و هواداران‌شان در کل کشور هم کم و کمتر می شود، از این رو خیلی تأثیرگذار نیستند چون ضعیف و شکننده شدند.

 

پیرمؤذن با بیان اینکه پایداری خود را وارث انقلاب می داند، یادآور شد: رویکرد پایداری در عرصه سیاسی آن است که «هر کس با مان نیست، علیه ماست» بنابراین همواره با شخصیت های برجسته سیاسی مشغول تقابل و رویارویی هستند. امروز هم پایداری مخالف برقراری تعامل عزتمندانه ایران با دنیا است و مثل اسرائیل کودک کش شلوغ بازی درمی آورد تا مانع احیای برجام شوند.

 

 

 

۲۱۲۱۷

کد خبر 1636259

دوشنبه 9 خرداد 1401  4:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها