0

مزایای تبلیغات گوگل ادز چیست؟

 
farhad25
farhad25
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 42

مزایای تبلیغات گوگل ادز چیست؟

دیدن سایت های جدید در نتایج جستجو موتورهای جستجوگر زمان بر است. به دلیل رقابت شدید بین سایت ها، زمان زیادی لازم است تا وب سایت در گوگل اعتبار کسب کنند. در این مقاله می خواهیم از مزایای تبلیغ در گوگل صحبت کنیم و بگوییم که تاثیر تبلیغات گوگل در دیده شدن در نتایج جستجو چقدر می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد. چرا که یک راه حل عالی برای مشاغل جدید است و جهت دیدن شدن در نتایج لازم نیست مدت طولانی صبر‌ کنند. در کنار اینکه روی سئو سایت کار می شود، می‌توان تبلیغات گوگل را با در کمپین گوگل ادز مد نظر قرار داد. در این مقاله در مورد مزایا تبلیغات در گوگل یا همان مزایای تبلیغات گوگل ادز می خوانید.
تبلیغ در گوگل با گوگل ادز
گوگل ادز یک بستر تبلیغاتی آنلاین است. این ابزار توسط گوگل ساخته شده‌‌ و جزء‌یکی از مشهورترین و پرسود‌ترین برنامه‌های تبلیغاتی اینترنتی به حساب می‌آید. گوگل ادز، روشی عالی برای شروع اولین کسب درآمد آن هم به صورت آنلاین است. تبلیغات در گوگل، یک راه حل کاربردی برای آزمایش این موضوع است که متوجه شویم یک کلمه کلیدی از طریق جستجوی ارگانیک ارزش پیگیری دارد یا خیر. چنانچه کلمه ای در آزمون کمپین گوگل ادز خودش را خوب نشان دهد، می‌توان نتیجه گرفت که آن کلمه کلیدی ارزش آن را دارد تا در سئو سایت، استفاده شود.

نمایش تبلیغات براساس تعدادی مزایده انجام می‌شود. کاربران مبلغی را در اکانت گوگل خود شارژ می‌کنند و براساس تبلیغی که می‌نویسند و بودجه‌ای که برای هر کلیکِ خود تعیین می‌کنند، در مزایده با دیگر تبلیغ کنندگان، شرکت داده می‌شوند. می توانید جهت شارژ اکانت گوگل خود از لیر یا دلار استفاده کنید.

با توجه به اینکه نمایش سایت در تبلیغات در گوگل براساس یک مزایده می‌باشد، وقتی شخصی جست‌وجوی خود را در گوگل شروع می‌کند، براساس کلمات کلیدی و اصطلاحاتی که شخص درج خواهد کرد، تبلیغ برنده نمایش داده می‌شود. در مقاله تبلیغات در گوگل چیست؟ بیشتر در این مورد توضیح داده ایم.

در مورد اینکه چگونه از اینترنت پول در بیاریم مقاله ما را مطالعه کنید. در ادامه با مهمترین مزایای تبلیغات به گوگل آشنا می شوید.

یک شنبه 8 خرداد 1401  12:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها