0

استعفای یحیی پس از قهرمانی استقلال؟

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

استعفای یحیی پس از قهرمانی استقلال؟

استعفای یحیی پس از قهرمانی استقلال؟

استعفای یحیی پس از قهرمانی استقلال؟

یحیی گل‌محمدی پس از باخت تلخ برابر سپاهان تصمیم گرفته بود جلوی دوربین‌های تلویزیونی و خبرنگاران استعفا بدهد منتها یکی از نزدیکان سرمربی پرسپولیس جلوی او را گرفت.

به گزارش ایسنا، روزنامه خبرورزشی نوشت: «شاید برای خیلی‌ها این سؤال به وجود آمده باشد که چرا یحیی گل‌محمدی پس از شکست تلخ برابر سپاهان استعفا نداد؟ این باخت نابه‌هنگام باعث شد استقلالی‌ها در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ برتر قهرمانی زودهنگام خود را در رختکن جشن بگیرند؛ اتفاقی که طاقت هواداران پرسپولیس را طاق و تحمل آنها را تمام کرد.

استعفاهای متوالی یحیی گل‌محمدی و تنش‌های گاه و بیگاه هواداران این تیم یکی از علت‌هایی است که پیج‌های هواداری این تیم در صفحات مجازی به عنوان اصلی‌ترین دلیل ناکامی پرسپولیس مطرح کردند. آنها عملکرد کادر فنی را نقد می‌کنند و با همان آتش تند همیشگی غیر فنی خود خواستار برکناری گل‌محمدی و حتی استعفای زودهنگام او شده‌اند.

آنها با انتشار عکس‌هایی از کادر فنی این تیم خواهان برکناری یحیی گل‌محمدی و دستیاران او شده‌اند. پیج‌های هواداری پرسپولیس پا را فراتر از این نیز گذاشته و خواهان جذب سرمربی با کیفیت خارجی از سوی مدیریت باشگاه شده‌اند.

شاید آنچه باعث شد طرفداران پرسپولیس عصبانی‌تر شوند سکوت یحیی گل‌محمدی و عدم استعفای او بود. مردی که به هر بهانه‌ای (از زمین تمرین نامناسب بگیرید تا دیر و زود شدن پرداخت دستمزد خودش و بازیکنان) دست به استعفا می‌شد اما پس از خداحافظی با جام قهرمانی حاضر به خداحافظی نشد. چرا؟

شاید خیلی‌ها تصور می‌کنند این تصمیم سرمربی پرسپولیس به دلیل قرارداد سنگین مالی او باشد که دو سال دیگر هم ظاهرا اعتبار دارد! این حرف نمی‌تواند بیراه باشد اما شنیدیم یحیی گل‌محمدی پس از باخت تلخ برابر سپاهان تصمیم گرفته بود جلوی دوربین‌های تلویزیونی و خبرنگاران استعفا بدهد منتها یکی از نزدیکان سرمربی پرسپولیس جلوی او را گرفت. شنیدیم این دوست یا مشاور نزدیک یحیی گل‌محمدی از سرمربی پرسپولیس خواسته است برای استعفا عجله نکند و سه هفته دیگر هم تحمل کند! ظاهرا یحیی گل‌محمدی تصمیم خود را گرفته بود اما طرف توانست حداقل برای یک شب او را به صبوری بیشتر دعوت کند.

آخرین بار یحیی گل‌محمدی پس از ثبت تساوی یک بر یک در دیدار پرسپولیس و استقلال با انتشار یک استوری در اینستاگرام با پرسپولیس خداحافظی کرد. سرمربی مستعفی سرخپوشان پس از این اقدام در تماس با رضا درویش، مدیرعامل این باشگاه ضمن گلایه از شرایطی که از ابتدای فصل برای تیمش نسبت به مسائل داوری و سایر اتفاقات به وجود آمد، استعفای خود را هم به او اعلام کرده و به درویش گفت می‌خواهد مدتی دور از فوتبال باشد. با این وجود درویش به‌شدت با این موضوع مخالفت کرد و این استعفا را نپذیرفت!»

انتهای پیام

سه شنبه 27 اردیبهشت 1401  8:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها