0

مربی قهرمان جام‌حذفی برکنار شد!

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

مربی قهرمان جام‌حذفی برکنار شد!

مربی قهرمان جام‌حذفی برکنار شد!

مربی قهرمان جام‌حذفی برکنار شد!

باشگاه نساجی مازندران، ساکت الهامی را از سرمربی‌گری این تیم برکنار کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، ساکت الهامی مدت یک‌سال سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران بود و در این مدت توانست نساجی را که فصل گذشته در آستانه سقوط به لیگ دسته‌یک بود را به جایگاهی برساند که با از پیش‌رو برداشتن صدرنشین لیگ قهرمان جام‌حذفی فوتبال ایران شود.

الهامی در طول این فصل، به‌شدت از نداشتن یک زمین تمرینی مناسب گلایه می‌کرد و از مسئولان نساجی و استان مازندران خواهان فراهم کردن یک زمین خوب برای تمرین تیمش بود؛ ضمن اینکه نساجی زمین بازی هم ندارد و دیدارهای لیگ را مانند یک خانه‌به‌دوش در استان‌های دیگر برگزار می‌کند.

سرانجام این اعتراضات و اختلاف به قطع رابطه میان الهامی و نساجی رسید و باشگاه نساجی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ هیئت مدیره باشگاه ضمن احترام به بیش از یک‌سال همکاری نزدیک با آقای ساکت الهامی به مرحله قطع همکاری با ایشان رسیده است.

در این زمینه تا این حد بسنده می‌کنیم که مشارالیه پس از دیدار روز گذشته مقابل مس و شکست در این مسابقه در رختکن اقدام به رفتاری نموده‌اند که هرگز در تاریخ باشگاه سابقه نداشته است.

مسائلی که ذکر مجدد آنها مایه وهن باشگاه بزرگ نساجی و هواداران بی‌نظیر آن است.

بنابراین ضمن تشکر از آقای الهامی، خداحافظی چندباره ایشان با بازیکنان و خودداری از برگزاری و برنامه‌ریزی جلسه تمرینی را به منزله استعفای وی قلمداد کرده و با ایشان قطع همکاری می‌شود.

بدین ترتیب ساکت الهامی پس از رساندن نساجی مازندران به نخستین قهرمانی در جام‌حذفی فوتبال ایران از این تیم جدا یا به‌نوعی اخراج شد.

چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401  9:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها