0

کارشناسی داوری دیدار ذوب‌آهن - پرسپولیس

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

کارشناسی داوری دیدار ذوب‌آهن - پرسپولیس

کارشناسی داوری دیدار ذوب‌آهن - پرسپولیس

 

کارشناسی داوری دیدار ذوب‌آهن - پرسپولیس

کارشناس داوری فوتبال کشورمان به تحلیل عملکرد داور دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس پرداخت.

حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره قضاوت پیام حیدری در دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس که به تساوی یک - یک انجامید، اظهار داشت: کمک داور در نیمه اول یک اشتباه داشت. حامد لک توپ را در محوطه جریمه پرسپولیس با دست گرفت، اما کنترل خود را از دست داد و از محوطه جریمه بیرون آمد. لک توپ را بیرون از محوطه جریمه لمس نکرد و نباید خطای او اعلام می‌شد.

وی تصریح کرد: عبدی دو بار در محوطه جریمه ذوب‌آهن سرنگون شد و در هر دو مورد تلاش می‌کرد از داور پنالتی بگیرد. او خودش را با مدافعان ذوب‌آهن درگیر کرد، اما هیچ‌کدام از این صحنه‌ها پنالتی نبود و پیام حیدری بازی را به درستی ادامه داد.

 

کارشناس داوری فوتبال ایران در مورد اعلام آفساید شرزود تمیروف در دقیقه 75 گفت: این صحنه هم اشتباه کمک داور مسابقه بود که یک موقعیت را از پرسپولیس سلب کرد. مهدی عبدی در این صحنه در آفساید بود، اما تمیروف در موقعیت آفساید قرار نداشت. حیدری در مجموع قضاوت خوبی داشت و به‌موقع از کارت زرد خود استفاده کرد.

سلیمانی درباره اعتراض یحیی گل‌محمدی و سایر پرسپولیسی‌ها به اتلاف وقت گاندوها در وقت اضافه که باید به دقایق تلف شده اضافه می‌کرد، یادآور شد: بازیکن ذوب‌آهن در پنج دقیقه وقت اضافه بازی مصدوم شد و داور باید یک دقیقه به وقت تلف شده اضافه می‌کرد. البته این موضوع جزو اختیارات داور است.

سه شنبه 20 اردیبهشت 1401  11:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها