0

نقد روز ........؟؟؟

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23519
محل سکونت : کرمانشاه

نقد روز ........؟؟؟

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۴

 

انتقاد تند معاون رئیسی از تلاش ها برای برجسته سازی «اقدامات رضا خان قلدر و بی سواد»

انتقاد تند معاون رئیسی از تلاش ها برای برجسته سازی «اقدامات رضا خان قلدر و بی سواد»

فارس از انتقاد معاون پارلمانی رئیس جمهور برای تحریف تاریخ ، به نفع بنیانگذار سلطنت پهلوی انتقاد کرد.

سیدمحمد حسینی روز دوشنبه در مراسم بزرگداشت روز معلم در دانشکده معارف و اندیشه اسلامی تهران با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری، به نقش معلم در تربیت نسل جوان و انگیزه تلاش برای تعالی و تحول درانسان، اظهارداشت: معلم وظیفه سنگین هدایت و تعلیم و پرورش فرزندان کشورمان در مسیر دستیابی به پیشرفت مادی و معنوی را بر عهده دارد.

معاون امور مجلس رئیس جمهور پیشگیری و جلوگیری از تحریف وقایع تاریخی را از جمله مهمترین وظایف معلمین و اساتید دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه قشر عمدتا جوان کشور، ایام انقلاب اسلامی و حتی دوران دفاع مقدس را درک نکرده اند، دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران سرمایه گذاری زیادی روی تاریخ نویسی و انتشار روایت های معجول انجام داده اند تا بر افکار و اندیشه جامعه تاثیر گذاشته و به زعم خود در مسیر اهداف و امیال خویش هدایت کنند.

حسینی افزود: بعد از انقلاب اسلامی اقدامات و خدمات گسترده و بزرگی در مناطق و عرصه های مختلف کشور انجام شده که به هیچ عنوان با دوران رژیم ستم شاهی قابل مقایسه نیست اما یک عده تلاش می کنند شرایط آن دوران را خوب و رضا خان قلدر و بی سواد را معمار ایران نوین جلوه دهند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: البته این گونه روایت های جعلی و انحرافی مربوط به گذشته نیست و امروز هم در زمینه های مختلف تلاش می شود روایت غیر واقعی و جهت داری را اشاعه داده و مردم را نسبت به اقدامات دولت مردمی نا امید و مایوس کنند لذا در عرصه جنگ روایت ها هستیم و کسی دراین جنگ کسی پیروز است که خبر و روایت صحیح اول را مطرح کند در نتیجه تلاش معاندین و دستگاه تبلیغی و رسانه ای دشمن از موضع انفعال بوده و فاقد اثرگذاری کافی خواهد بود. به همین خاطر است که رهبر فرزانه انقلاب بر لزوم جهاد تبیین و ثبت و ضبط روایت های دست اول تاکید دارند.

حسینی با اشاره به فضاسازی های انجام شده درخصوص اقدام دولت در اصلاح روند فسادزای گذشته،‌ گفت: روند غلطی از زمان دولت قبل با تصمیم گیری در زمینه ارز ترجیحی آغاز شده که از همه ابتدا متخصصین و دلسوزان زیادی درباره آثار و تبعات منفی آن هشدار می دادند و امروز که دولت بدنبال اصلاح این روند اشتباه و جلوگیری از رانت و فساد ناشی از آن بوده و تلاش می کند مردم عادلانه از فواید یارانه ها برخوردار باشند اما عده ای بدون توجه به مصالح عمومی و ملی، هیاهو به راه انداخته و اهداف جناحی و باندی خود را پیش می برند.

معاون امور مجلس رئیس جمهور خاطرنشان کرد: متاسفانه در برخی از موارد دوستانی نیز مرعوب فضاسازی و هیاهوی کاذب بدخواهان و دشمنان شده و شجاعت دفاع از جبهه حق را ندارند. در این عرصه حتی برخی از کسانی که دسترسی به رسانه دارند هم ندانسته مرعوب تبلیغات سوء دشمنان شده و دقیقا همان اخبار آنان را به زبان دیگر منتشر می کنند.

 

انتقاد تند معاون رئیسی از تلاش ها برای برجسته سازی «اقدامات رضا خان قلدر و بی سواد»

 

بیشتر بخوانید :

 

  • تاج پادشاهی بر سر سردار سپه + جزئیات مراسم و سخنان بنیانگذار سلطنت پهلوی

 

  • پرسش‌ های اساسی از یک کودتا / اتفاقی که با گذشت 101 سال هنوز محل بحث و شبهه فراوان است!

 

حسینی با تاکید بر اینکه اساتید و فرهنگیان کشور، در عرصه جنگ روایت ها، پیشگام بوده و در خط مقدم قرار دارند،‌ گفت: بی تردید اگر تشخیص درست وجود نداشته باشد نتیجه مطلوب نیز حاصل نخواهد شد دشمن با توسل به تزویر و فریبکاری قصد دارد معادلات ذهنی مردم و حتی خواص جامعه را تحت تاثیر قرار داده و در جهت اهداف خود سوق دهد و در این راستا ترسیم و معرفی راه صحیح، وظیفه خطیری است که بر دوش اساتید و فرهیختگان جامعه قرار دارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه با تجلیل از فعالیت ها و خدمات مرحوم نادر طالب زاده گفت: ایشان شاگردان زیادی را تربیت کردند و در عرصه جهاد تبیین از پیشگامان بودند و با اجرای برنامه های مختلف از جمله افق نو گام بلندی در مقابله با سیاه نمایی رسانه ای غربی ها برداشتند و امروز وظیفه داریم راه امثال مرحوم طالب زاده را برای به چالش کشیدن نظام سلطه با قوت ادامه دهیم.

حسینی تاکید کرد: امروز اساتید و معلمان شریف کشور وظیفه و مسئولیت بزرگی در دفاع از اصول نظام، رهبری عزیز و آگاه سازی جامعه و مردم برعهده دارند. وی در این مراسم همچنین با اهدای لوح سپاس از اساتید برگزیده دانشکده معاوف و اندیشه اسلام تجلیل کرد.

کد خبر 1629511

دوشنبه 19 اردیبهشت 1401  10:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها