0

کرونا با مشارکت حداکثری مردم در واکسیناسیون کنترل شد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

کرونا با مشارکت حداکثری مردم در واکسیناسیون کنترل شد

کرونا با مشارکت حداکثری مردم در واکسیناسیون کنترل شد

کرونا با مشارکت حداکثری مردم در واکسیناسیون کنترل شد

ایسنا/البرز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: مشارکت حداکثری مردم فهیم استان در واکسیناسیون کرونا یکی از عوامل مهم کنترل این بیماری در البرز است.

به گزارش ایسنا، دکتر شهرام صیادی با اشاره به شعار هفته سلامت ۱۴۰۱«سلامت ما، سلامت سیاره ما» تصریح کرد: شعار امسال هفته سلامت به درستی و بر اساس نظر متخصصان و صاحبنظران این حوزه و با درک صحیح از وضعیت جامعه بشری امروز  انتخاب شده است چرا که  بدون سلامتی محیط زیست و ساختار زندگی بشری نمی‌توان انتظار سلامتی پایدار رابرای نوع بشر انتظار داشت.

وی با بیان اینکه بیش از ۹۰ برنامه سلامت محور در بخش‌های مختلف از جمله بهداشت در هفته سلامت برنامه ریزی شده است گفت: رسیدن به سلامت فراگیر هیچگاه رخ نخواهد داد مگر با همکاری ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف و تعاملی همه جانبه و مشارکت اجتماعی و عمومی در تامین سلامت جامعه که سعی می‌شود با اجرای برنامه‌های مختلف از روز شنبه ۱۷ اردیبهشت تا ۲۳ اردیبهشت ماه بر این مهم تاکید شود.

صیادی مشارکت حداکثری مردم فهیم استان در واکسیناسیون کرونا را یکی از عوامل مهم کنترل این بیماری در البرز دانست و افزود: مبارزه با کرونا یکی از بارزترین دستاوردهای سلامت بود که به خوبی شاهد مشارکت و همکاری همه  ارگان‌ها، دستگاه‌ها و مردم بودیم و همه  بخش‌های سلامت که در نهایت منجر به سلامت کشور و جهان می‌شود نیازمند چنین همدلی و مشارکت همگانی است. 

وی ادامه داد: موضوعاتی مثل انرژی پاک، تولیدات پاک، آب و هوا، حوادث و بلایای طبیعی، همه و همه چاره اندیشی‌های جهانی می‌خواهد و کشورها هر کدام باید به سهم خود نقش موثری را در تامین سلامت  ایفا نمایند. هفته سلامت فرصت مناسبی است تا حساسیت لازم ایجاد شده و مسئولین دغدغه ها، راهکارها و نظرات را با هم به اشتراک گذاشته و برای رفع آنها راه حل های کاربردی ارائه دهند.

سرپرست دانشگاه عنوان کرد: شنبه ۱۷ اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن‌ها در تحقق عدالت و تعالی نظام سلامت، یکشنبه ۱۸ اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در دستیابی به انرژی پاک،  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن‌ها در مدیریت حوادث و بلایا، سه شنبه ۲۰ اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در ارتقای سلامت خانواده و جوانی جمعیت، چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در تولید پاک و مدیریت پسماندها، پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در تغذیه سالم از مزرعه تا سفره و جمعه ۲۳ اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در کاهش/ کنترل مصرف دخانیات نام گذاری شده است و برنامه های مختلفی با توجه به روزشمار هفته سلامت در کشور و همزمان در استان پیش بینی شده و اجرا می‌شود.

انتهای پیام

شنبه 17 اردیبهشت 1401  9:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها