0

آخرین آمار ابتلا به کرونا در قزوین

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

آخرین آمار ابتلا به کرونا در قزوین

آخرین آمار ابتلا به کرونا در قزوین

آخرین آمار ابتلا به کرونا در قزوین

ایسنا/قزوین طی ۲۴ ساعت گذشته، جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۲۰ نفر نیز در این مدت بستری شدند؛ با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۶۴ نفر رسید.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته، جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۲۰ نفر نیز در این مدت بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۶۴ نفر رسید، ۳۲ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک ۵ نفر بوده و فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش نشده است؛ از ابتدای شیوع کرونا تاکنون تعداد کل فوتی‌های استان قزوین ۲۸۸۴ نفر بوده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۹۶.۲۲ درصد افراد بالای ۱۲ سال دز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ ۸۹.۱۹ درصد از افراد بالای ۱۲ سال دز اول و دوم را تزریق کرده‌اند و ۴۲.۳۹ درصد جمعیت بالای ۱۲ هم دز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

بر اساس این خبر ۱۸.۸۰ درصد جمعیت بین ۵ تا ۱۲ سال دز اول واکسن کرونا و ۸.۳۶ درصد افراد بین ۵ تا ۱۲ سال نیز دز اول و دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

انتهای پیام

شنبه 17 اردیبهشت 1401  9:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها