0

آذربایجان غربی جزو امن ترین استانهای کشور است

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

آذربایجان غربی جزو امن ترین استانهای کشور است

 

آذربایجان غربی جزو امن ترین استانهای کشور است

آذربایجان غربی جزو امن ترین استانهای کشور است

ارومیه – فرمانده کل انتظامی کشور گفت: امروز آذربایجان غربی جز امن ترین استانهای کشور است و وجود امنیت با ثبات در منطقه مرهون زحمات همه نیروهای مسلح و ایستادگی مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ حسین اشتری صبح پنجشنبه در آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهار کرد: انتظامی کشور به فرموده رهبر معظم انقلاب یکی از ستون‌های امنیت در کشور بوده و نقش انتظامی در تأمین امنیت داخلی نقش، بی بدیلی است.

وی با بیان اینکه خط مقدم انتظامی در داخل شهرها و مرزها در مقابله با اشرار است افزود: امروز آذربایجان غربی جز امن ترین استان‌های کشور است و وجود امنیت با ثبات در منطقه مرهون زحمات همه نیروهای مسلح و ایستادگی مردم است.

فرمانده کل انتظامی کشور خاطرنشان کرد: برنامه ریزی جامع برای مدیریت مرز و انسداد مرزی خصوصاً در آذربایجان غربی و افزایش هزینه‌های ارتکاب جرم برای مجرمان و بزه کاران از جمله مهمترین موضوعات مطرح شده در انتظامی کشور است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه نیز در این مراسم با اشاره به اینکه ارتباط با خداوند شرط نخست مدیریت موفق در حوزه‌های مختلف است گفت: خدمت صادقانه در طول انجام مسئولیت و یاری خواستن از خداوند منان برای توفیق خدمت رسانی دو نکته دیگری است که موجب موفقیت در فعالیت‌های مدیریتی می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی خاطرنشان کرد: سه دستور العمل برای موفقیت در مدیریت‌ها باید در دستور کار قرار گیرد که اولین آن ارتباط شبانه و وسیع با خداوند تا مدیریت‌ها الهی باشد و دومین آن صادقانه مسئولیت را تحویل گرفته و تحویل بدهد و برای خدا و مردم خدمت بکند و نهایتاً کمک و یاری را از خداوند بخواهد.

۶.۷ هزار کیلوگرم مواد مخدر در آذربایجان غربی کشف شد

استاندار آذربایجان غربی نیز در این آئین گفت: نیروی انتظامی جایگاه ویژه ای در تأمین امنیت استان دارد و اقتدار نیروهای مسلح مستقر در استان موجب شده که آذربایجان غربی یکی از استان‌های امن کشور باشد.

محمدصادق معتمدیان با بیان اینکه امنیت مثال زدنی موجود در آذربایجان غربی موجب جهش در توسعه همه جانبه استان خصوصاً در زمینه اقتصادی می‌شود، خاطرنشان کرد: در سال گذشته با تلاش مأموران انتظامی استان بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ کیلوگرم کشفیات توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شده است.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت انسداد مرزی و نقش مرزبانی در تحقق این مهم تصریح کرد: کاهش ۶.۲ درصدی در وقوع جرایم، کاهش ۷۸ درصدی سرقت مسلحانه و کاهش ۱۱ درصدی تصادفات در استان همگی نشان از خدمات شبانه روزی انتظامی استان دارد. سردار سرتیپ دوم خرم نیا فرمانده سابق انتظامی آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون سربازان و شهدایی هستیم که در جای جای این کشور برای استقرار امنیت حتی از جان خود نیز دریغ نکردند.

سردار سرتیپ دوم رحیم جهانبخش فرمانده جدید انتظامی آذربایجان غربی نیز در این آئین با اشاره به اینکه گفتمان انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، رویکرد انتظامی استان خواهد بود گفت: دشمنان امروز از گفتمان انقلاب اسلامی واهمه دارند و ما همه باید در بدنه انتظامی در مسیر تمدن سازی اسلامی و جامه عمل پوشاندن به بیانیه گام دوم انقلاب حرکت کنیم.

در پایان این مراسم سردار سرتیپ دوم جهانبخش به عنوان فرمانده جدید انتظامی آذربایجان غربی معرفی و از زحمات سردار سرتیپ دوم خرم نیا فرمانده سابق نیز تقدیر شد.

پنج شنبه 8 اردیبهشت 1401  11:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها