0

۵۰ سال مردم را خنداندم، چطور می شود نباشم؟!

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 24707
محل سکونت : اصفهان

۵۰ سال مردم را خنداندم، چطور می شود نباشم؟!

منوچهر آذری در گفت وگو با ایسنا:

۵۰ سال مردم را خنداندم، چطور می شود نباشم؟!

۵۰ سال مردم را خنداندم، چطور می شود نباشم؟!

منوچهر آذری درباره ی حضور در سریال های تلویزیونی و پیشنهادهایی که به تازگی به او می شود، اظهار می کند: من به غیر از هنرم کار دیگری ندارم. ۵۰ سال در رادیو انجام وظیفه کردم و مردم را خنداندم، چطور می شود در این همه برنامه و سریالی که ساخته می شود نباشم؟! من کار دیگری ندارم، بازاری هم نبوده ام. در رادیو، تلویزیون، سینما و دوبله بودم و صادقانه کار کردم. پیشنهادی شود می پذیرم اما تاکنون خودم به جایی برای کار مراجعه نکرده ام که به من رُل بدهند. دیگران باید بدانند که ما هستیم.

این هنرمند رادیو، تلویزیون و سینما که سالهاست با برنامه «صبح جمعه با شما» شناخته می شود، در گفت و گویی با ایسنا ادامه داد: حضورم در سریال ها باعث می شود مخاطب بعد از مدتها ما را ببیند و هم برای روحیه خود ما خوب است که می توانیم تلاش بیشتری کنم تا زمانی که زنده هستیم. من طلبی ندارم اما دوست دارم مردم را شاد کنم چون کارم این است. دوست دارم به من رجوع شود نه من مراجعه کنم و بگویم به من کار بدهید.

این هنرمند طنز سپس درباره ی فعالیت این روزهایش گفت: به تازگی در سریالی با عنوان «جناب عالی» به تهیه‌کنندگی مصطفی رضوانی و کارگردانی عادل تبریزی بازی کردم که کاری شیرین و کمدی است و در این سریال نقش پدر امیرحسین رستمی را بازی کرده ام و دارای یک نانوایی سنگکی هستم.

او درباره پخش این سریال توضیح داد: ساخت این سریال تمام شده و احتمالا قرار است از یکی از شبکه های تلویزیونی در نوروز پخش شود. کاری طنز و اجتماعی  که جذاب است.

۵۰ سال مردم را خنداندم، چطور می شود نباشم؟!

آذری از برنامه «جوکر» که در قسمتی از آن دعوت شده بود، یاد کرد و این برنامه را با حضور سیامک انصاری و احسان علیخانی اتفاقی دوست داشتنی و رضایت بخش توصیف کرد و گفت: من هم سعی کردم در آن قسمتی که حضور داشتم،  ضمن شوخی هایی که داشتم، خلاقیتی از خودم نشان دهم. نامی از ویکتورهوگو و بینوایان برده شود. از آقای علیخانی و سمیه علیخانی خواهر ایشان که دستیارشان بودند و به من لطف داشتند و پذیرای من بودند، تشکر می کنم.

آذری سپس از پیشنهاد برای حضور در سریال مسعود ده نمکی خبر داد و گفت: حضورم در این سریال هنوز قطعی نشده اما قرار است برای مذاکره در دفتر ایشان گفت و داشته باشیم و اگر شرایط مهیا شود افتخار همکاری با آقای ده نمکی را داشته باشیم.

این هنرمند رادیو همچنین در پایان از حضورش در رادیو فرهنگ و اجرای برنامه طنز به تهیه کنندگی موسوی نژاد خبر داد و گفت: «هفت کوچه» برنامه ای با فضای شاد و با اجرای ساز و آواز است که روزهای پنج شنبه و جمعه ساعت ۹ روی آنتن این شبکه قرار می گیرد. در این برنامه با هنرمندانی از جمله عباس محبی و ایزد کاویانی که نوازندگی ضرب و تمپو و آواز را برعهده دارند و حسن احمدی که اجرای سنتور را برعهده دارند،  همکاری می کنم.

انتهای پیام

چهارشنبه 4 اسفند 1400  11:05 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها