0

دام سودجویان برای سهام عدالتی ها

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 21184
محل سکونت : کرمانشاه

دام سودجویان برای سهام عدالتی ها

 

باشگاه خبرنگاران جوان

۰۸:۱۱-۲۱ بهمن ۱۴۰۰

۸۰۵۶۹۴۲

دام سودجویان برای سهام عدالتی ها

خ

مازندرانساری

نظر دادن

اشتراک گذاری

دانلود PDF

رئیس هیئت مدیره اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور درباره سودجویانی که در پی خرید برگه‌های سهام روستاییان هستند هشدار داد.

 

باشگاه خبرنگاران جوان ساری-توکلی گفت: عده‌ای سودجو  پس از اعلام واریز سود بالای سهام عدالت از اسفند، اقدام به خرید سهام خانوار‌های مناطق کم برخوردار، روستایی و عشایری کشور که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند، کرده اند.

او گفت: برخی افراد تصور می‌کنند که قیمت برگه سهام آن‌ها ۵۰۰ هزار تومان است که تصور اشتباهی است، زیرا ارزش برگه سهام آن‌ها حتی اکنون که قیمت سهام پایین است بالای ۱۲ میلیون تومان ارزش دارد.

توکلی می گوید: سود سهام عدالت از اسفندماه اسمال توزیع و مقرر شد سود افراد دارای برگه سهام عدالت ۵۳۰ و ۴۳۲ هزار تومانی بین ۵۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان باشد.

به گفته توکلی افرادی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند سودشان را دریافت می‌کنند و همچنین امسال تدبیری اندیشیده شد که سود سهام به همان شماره حساب بانکی یا شماره شبا که قبلا مردم  ارائه داده بودند ، واریز شود.

 او گفت:  سازمان بورس علی رغم مصوبه شورای عالی بورس، سامانه برخی از نمادهای شرکت‌های سرمایه گذاری استانی را باز کرد که افراد بتوانند سهام بخرند.

به گفته توکلی افراد هنگامی که سهام خریدند می‌توانند سود سال قبل را هم دریافت کنند که با پیگیری جدی مجلس و وزیر اقتصاد نماد بسته شود.

مافیا و افرادی که در پشت ماجرا هستند با آگاهی از  افزایش قیمت نفت و  بیشتر شدن سود برخی از این شرکت‌های سرمایه پذیر در سال‌های آینده  برگه‌های سهام را خریداری کرده و سود سال قبل را دریافت می‌کنند

جمعه 22 بهمن 1400  7:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها