0

دوست دارید در کدام جاده رانندگی کنید ؟

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 20610
محل سکونت : کرمانشاه

دوست دارید در کدام جاده رانندگی کنید ؟

دوست دارید در کدام جاده رانندگی کنید ؟


شماره 1: شما احتمالا طبیعتی ملایم تر و آرام تر دارید. مسیر شما پرازگل است. دوست دارید چیزها را آرام به دست آورید و چیزهای کوچک را احساس و قدردانی می کنید. ممکن است آرام باشید ولی صدای شما شنیده می شود.

شماره 2: شما ماجراجو هستید! عاشق تجربه های جدید و شور و اشتیاق هستید. با شهامتید و معمولا یک رهبر. بازی های احمقانه نمی کنید. از چالش لذت می برید و باور دارید آن بالا همیشه چیزی زیبا منتظر شماست.

شماره 3: شما کسی هستید که دوست دارد مسائل را کامل گمان کند و واقعا دید کاملی از زندگی دارید. در عین حال وحشی پرسشگر و درونگرا هستید. زندگی برای شما یک ماجراجویی بزرگ است. ترجیح می دهید نسبت به آدم های اطرافتان آرام و ساکت باشید.

شماره 4: حس شوخ طبعی خوبی دارید. چیزهای نمایشی و منحصر به فرد را دوست دارید. شخصیتی رنگارنگ آتشی مزاج و فیض بخش دارید. ترجیح می دهید به بالا نگاه کنید تا مسیری که در آن قرار دارید. جاه طلبید و به آسانی تسلیم نمی شوید.

شماره 5: بی ریا و فروتن هستید. به آسانی دچار تزلزل نمی شوید. سریع می بخشید و فراموش می کنید. به آسانی می خندید. این مسیر نشان می دهد که به خوبی در یک دوره ی تحول قرار دارید. مسیرتان ممکن است پرپیچ و خم باشد ولی مسیر اشتباهی نیست!

شماره 6: فردی آرام پرفکر و فلسفی هستید. دوستدار تنهایی هستید ولی با این که گاهی همراهانی در مسیرتان باشند مشکلی ندارید. دنیای شما مخفی و زیباست. ممکن است زمانی دوباره دیگران را به مسیرتان دعوت کنید.

تست تست شخصیت روانشناسی سرگرمی شخصیت شناسی

 

چهارشنبه 20 بهمن 1400  1:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها