0

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 1401

 
moshaveranebartar
moshaveranebartar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1399 
تعداد پست ها : 73
محل سکونت : تهران

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 1401

در مهلت ثبت نام کنکور سراسری داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج کنکور، نام نویسی بزرگترین آزمون علمی کشور را انجام دهند. همه شما داوطلبان گرامی باید بدانید که در صورت بروز خطا در روند ثبت نام و ثبت اشتباه اطلاعات خود می توانید به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری بپردازید. معمولا متقاضیان ثبت نام در خصوص مراحل ثبت نام کنکور سراسری و اصول برنامه ریزی کنکور از کارشناسان مرکز مشاوران برتر سوال می پرسند که در پاسخ به این سوالات پرتکرار می توانید مقالاتی که از قبل برای راهنمایی شما عزیزان به نگارش درآمده اند را مطالعه نمایید.

معمولا سازمان سنجش آموزش کشور برای داوطلبانی که اطلاعات خود را به درستی ثبت نکرده باشند، فرصت هایی را جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری در نظر می گیرد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 1401

برخی از داوطلبان پس از اتمام ثبت نام کنکور سراسری و یا در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، متوجه وجود نواقص و یا ثبت اشتباه اطلاعات خود می شوند که سازمان سنجش برای آن ها فرصت هایی را در نظر می گیرد تا بتوانند نواقص موجود در ثبت نام خود را تصحیح نمایند. داوطلبان باید توجه داشته باشند، در صورت متوجه بروز خطا در روند ثبت نام خود حتما باید اطلاعات را تصحیح نمایند و اطلاعات درست را جایگزین کنند زیرا مسئولیت ثبت اطلاعات صرفا بر عهده داوطلب است. سازمان در هر مرحله ای از ثبت نام در صورتی که متوجه وجود اشتباه گردد، قطعا با شخص خاطی، برخورد خواهد نمود.

 

 

منبع: ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری

دوشنبه 11 بهمن 1400  12:56 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها