0

راهنمای دریافت کد نظام وظیفه کنکور سراسری 1401

 
moshaveranebartar
moshaveranebartar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1399 
تعداد پست ها : 73
محل سکونت : تهران

راهنمای دریافت کد نظام وظیفه کنکور سراسری 1401

برای شرکت نمودن در کنکور سراسری بایستی شرایط ضروری ثبت نام کنکور را دارا باشید. همانطور که در دانلود دفترچه ثبت نام کنکور قید شده است، داوطلبان مرد بایستی وضعیت مشخصی از لحاظ نظام وظیفه دارا باشند تا حق شرکت در کنکور را داشته باشند. یکی از مدارک ضروری و مورد نیاز ثبت نام کنکور برای آقایان، داشتن کد نظام وظیفه می باشد که در این مقاله به شرح تمام جزئیات و راهنمای دریافت کد نظام وظیفه کنکور سراسری پرداخته ایم.

لیست کدهای نظام وظیفه مورد نیاز کنکور سراسری در دفترچه کنکور درج می گردد.

راهنمای دریافت کد نظام وظیفه کنکور سراسری 1401

داوطلبان مرد برای ثبت نام کنکور سراسری نیاز به مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه و دریافت کد نظام وظیفه دارند. سوالی که مطرح می شود این است که کد نظام وظیفه کنکور را چگونه دریافت کنیم؟ سایت سنجش برای ثبت نام در کنکور، دفترچه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام کنکور سراسری منتشر می کند که اشاره به تمام شرایط ثبت نام کنکور دارد.

لیست کدهای خدمت سربازی و نظام وظیفه در دفترچه ثبت نام کنکور درج می گردد و با مراجعه به دفترچه نامبرده می توانید لیست کدهای نظام وظیفه را مشاهده نمایید. شایان ذکر است که داوطلبان مرد می بایست بند 47 فرم پیش نویس ثبت نام کنکور را با کد نظام وظیفه تکمیل نمایند و به عبارت دیگر برای ثبت نام کنکور، داشتن کد نظام وظیفه ضروری است.

 

 

منبع: راهنمای دریافت کد نظام وظیفه کنکور سراسری

دوشنبه 11 بهمن 1400  12:42 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها