0

انتخاب رشته کنکور هنر 1401

 
moshaveranebartar
moshaveranebartar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1399 
تعداد پست ها : 73
محل سکونت : تهران

انتخاب رشته کنکور هنر 1401

بدون شک می توان گفت اهمیت مرحله انتخاب رشته کنکور هنر کمتر از کسب کارنامه کنکور شناور هنر نمی باشد... چه بسا هر ساله با داوطلبان بسیاری مواجه می شویم که به دلیل عدم مشورت با مشاوران کنکور سراسری دچار اشتباهات رایج انتخاب رشته کنکور شده اند و حتی پشت کنکور مانده اند...

تیم مشاوران برتر دارای بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور و کارگروه تخصصی انتخاب رشته می باشد که می توانند تمام فرآیند انتخاب رشته داوطلبان را عهده دار شوند.

انتخاب رشته کنکور هنر 1401

داوطلبان کنکور سراسری هنر پس از شرکت در آزمون کتبی می بایست در آزمون عملی کنکور هنر شرکت نمایند و به نوعی می توان گفت که صرف کسب تراز قبولی کنکور نمی توانند وارد دانشگاه شوند و بایستی در مرحله شفاهی (عملی) نیز حدنصاب نمره علمی لازم را کسب کنند.

در این بین با موضوع مهمی با عنوان انتخاب رشته کنکور و انتخاب رشته کنکور آزاد مواجه هستند که در صورت بروز کوچکترین اشتباه، ممکن است تمام زحمات آن ها از بین برود. چاره چیست؟ برای انجام امور گوناگون نیاز به تخصص است. 

اگر تخصص لازم برای چیدمان انتخاب رشته را ندارید، در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری و زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد دست به تحقیقات میدانی از عموم نزنید!!! زیرا جمع آوری اطلاعات غلط درباره انتخاب رشته و یا نسخه ای که هر یک از آشنایان شما برای کنکور خود پیچیده باشد، الزاما به معنی صحیح بودن نیست!!!

 

منبع: انتخاب رشته کنکور شناور هنر

دوشنبه 27 دی 1400  3:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها