0

در بازی با راگا از سکوها به ما حمله شد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 21698
محل سکونت : اصفهان

در بازی با راگا از سکوها به ما حمله شد

در بازی با راگا از سکوها به ما حمله شد

در بازی با راگا از سکوها به ما حمله شد

ایسنا/خراسان رضوی سعید سروری گفت: متاسفانه برخلاف قوانین شاهد حضور برخی افراد در سالن بازی با راگا بودیم که حتی آن‌ها به تیم فرش‌آرا حمله کردند.

سعید سروری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص شرایط تیمش برابر راگا اظهار کرد: متاسفانه روز قبل و صبح بازی درگیر بیماری سرماخوردگی بودیم و بازیکنان تیم به ویژه علی رحیمی، علی نیکنام و هاشم فرج زاده با ضعف عمومی بدن بازی کردند که تلاش‌شان قابل تقدیر است.

وی گفت: از ابتدا می‌دانستیم که بازی نزدیک و پربرخوردی را در پیش داریم اما تصور نمی‌کردیم وقتی صحبت از عدم حضور تماشاگران است، از روی سکو به تیم ما حمله شود.

کاپیتان فرش‌آرا ادامه داد: در طول فصل بارها تصمیمات داوری بر علیه ما بوده اما تاکید و اعتقادی به عمدی بودن اشتباهات نداریم. در این بازی هم روی صحنه گل اول ابتدا داور دوم اعلام اوت کرد که همان توپ منجر به گل اول راگا شد و داور اول گل را پذیرفت. خود داوران هم قبول داشتند که پیش از گل توپ به اوت رفته بود اما نظر داور را پذیرفتیم و با تلاش تیمی به پیروزی رسیدیم. پس از گل سوم هجوم تماشاگران شرایط را دشوار کرد و به شرایطی رسیدیم که برای حفظ سلامت خود تنها به دنبال اتمام بازی بودیم. در ادامه دوباره با حمله تماشاگران مواجه شدیم و آن‌ها به علی رحیمی و پزشک تیم آسیب رساندند.

وی گفت: در فرش آرا یک اصل وجود دارد و آن، اینکه در خصوص داوری صحبت نکنیم. امیدوارم دیگر تیم‌ها هم چنین کاری انجام دهند. البته اگر ما از داوری‌ها گلایه نمی‌کنیم، به این معنا نیست که مشکلات را نمی‌بینیم. امیدوارم داوری‌ها در ادامه لیگ بهتر و بهتر شود و ما هم تلاش می‌کنیم تمرکز خود را روی بازی بگذاریم و از حواشی دوری کنیم. 

سروری در خصوص تاکتیک پاور پلی و گلزنی تیم گفت: در طول هفته تاکتیک‌های تیمی متعددی را تمرین و هر کدام را در زمان خود در زمین پیاده می‌کنیم. تاکتیک پاور پلی هم یکی از همین روش‌هاست که با تمرینات لازم به آگاهی کافی برای اجرای آن رسیده‌ایم و خدا را شکر می‌کنم که این روش نتیجه داد.

فرش آرا در هفته هفدهم در شهر ری تیم راگا را با نتیجه سه بر ۲ شکست داد و با ۲۱ امتیاز به رده ششم جدول رسید.

انتهای پیام

پنج شنبه 23 دی 1400  8:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها