0

گرامی داشت یاد عکاس فقید« ابراهیم رفیعی»

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 20088
محل سکونت : کرمانشاه

گرامی داشت یاد عکاس فقید« ابراهیم رفیعی»

 

  1. گرامی داشت یاد «ابراهیم رفیعی» توسط عکاسان در طبیعت

گرامی داشت یاد «ابراهیم رفیعی» توسط عکاسان در طبیعت

تنی چند از عکاسان استان مازندران با دعوت از خانواده عکاس فقید «ابراهیم رفیعی» در حرکتی عکاسانه یاد و نام این عکاس را گرامی داشتند.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، در این رویداد که ظهر روز ۱۰ آذرماه ۱۴۰۰ با حضور تنی چند از عکاسان استان مازندران و عکاسان طبیعت و همسفران و دوستان عکاس فقید «ابراهیم رفیعی پرکوهی» برگزار شد عکاسان ضمن آرزوی صبر برای خانواده ایشان، از یک دهه تلاش این عکاس در مستندسازی استعدادهای تصویری و ارزش های فرهنگی و اصیل مناطق استان تقدیر و تجلیل کردند.
گرامی داشت یاد عکاس فقید« ابراهیم رفیعی»
در این گردهمایی عکاسانه و برنامه متفاوت که در منطقه جنگل زرین وا و به بهانه برنامه مجلس ترحیم این عکاس ساعی برگزار شد عکاسان و دوستان «ابراهیم رفیعی» با نمایش عکسی از این مرحوم و آرزوی مانایی نام این مسافر مسیر ناگزیر بشر، در متن تسلیت خطاب به خانواده و سایرین اعلام کردند: «هنرمند خزان ندارد، هنر سر فصل رویش و زایش است. اکنون که حضور خانواده مرحوم ابراهیم رفیعی پرکوهی بر زیبایی فصل و جمع عکاسان افزود، بی‌جهت نیست که تکرار کنیم: فرزند هنر باش نه فرزند پدر/ فرزند هنر، زنده کند نام پدر».
ابراهیم رفیعی پرکوهی از جمله عکاسان استان مازندران بود که پس از یک دهه تلاش و همراهی با اغلب حرکت های فرهنگی و برنامه های عکاسی حوزه هنری استان مازندران و خانه عکاسان مازندران روز جمعه ۵آذر ماه در سن ۵۲سالگی با ایست قلبی دعوت حضرت حق را پذیرفت و مسافر دیار حق شد.
مدیریت رسانه پایگاه عکس چیلیک بار دیگر ضمن عرض تسلیت به محضر خانواده و همکاران این عکاس فقید و سایر عکاسان استان مازندران، به نمایندگی از سوی عکاسان و مخاطبین این رسانه، آرامشی در خور برای روح این عکاس هنرمند و صبری شایسته برای خانواده و سایر بازماندگان ایشان آرزومند است.
عکس از: ابراهیم فلاح

منبع:پایگاه عکس چیلیک

جمعه 10 دی 1400  7:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها