0

نحوه تعمیر گیت کنترل تردد چگونه است؟

 
olatek
olatek
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 3

نحوه تعمیر گیت کنترل تردد چگونه است؟

اگر احتمالا در شرکت یا سازمان خود با مشکلی در گیت های تردد مواجه شدید مقاله ما را بخوانید تا همه مشکلات احتمالی و روش های تعمیر گیت کنترل تردد را برای شما شرح دهیم.

امروز در اکثر شرکت ها و ارگان های اداری و مکان های امنیتی از گیت های کنترل تردد برای عبور و مرور استفاده می شود. هچنین از گیت های کنترل تردد برای ورود و خروج در ایستگاه های مترو استفاده می شود. لذا حتما باید اطلاعاتی در مورد نحوه تعمیر گیت کنترل تردد داشته باشد تا در صورت خرابی این گیت ها آنها را تعمیر کنید.

همچون دستگاه های حضور و غیاب، گیت های کنترل تردد نیز متشکل از قطعات مکانیکی و الکترونیکی هستند که امکان خرابی هر کدام از آنها وجود دارد.

پیش از اینکه به علت خرابی گیت های کنترل تردد بپردازیم، بهتر است با انواع آن ها آشنا شویم.

انواع گیت های کنترل تردد
گیت های کنترل تردد مترویی یا شیشه ای
گیت های کنترل تردد اهرمی
گیت های کنترل تردد پرده ای
گیت های کنترل تردد تمام قد
گیت های کنترل تردد کارتی
گیت های کنترل تردد میله ای

امکان خرابی در کدام بخش گیت های کنترل تردد وجود دارد؟
خرابی هایی که ممکن است در هر یک از این نوع گیت های کنترل تردد رخ دهد با هم تفاوت می کند که در ادامه در مورد نحوه تعمیر گیت های کنترل تردد توضیح می دهیم.

گیت کنترل تردد اهرمی
گیت های کنترل تردد اهرمی به عنوان گیت اصلی در بدو ورود و خروج کار گذاشته می شوند. تعمیر گیت کنترل تردد اهرمی شامل تعمیر خرابی اهرم های ان و محل فشار دادن پا برای وروود است که افراد با فشار دادن آن اجازه ورود و خروج می گیرند.

یکی دیگر از خرابی ها در ارتباط با چرخاننده اهرم ها می باشد که در آنها ابتدا شاخه اول پایین آمده و بدین ترتیب حرکت سایر شاخه ها را ممکن است دچار مشکل کند.

یک شنبه 28 آذر 1400  12:11 PM
تشکرات از این پست
fardinhashemi
fardinhashemi
کاربر جدید
تاریخ عضویت : فروردین 1401 
تعداد پست ها : 3

پاسخ به:نحوه تعمیر گیت کنترل تردد چگونه است؟

سلام خیلی عالی بود. یک نکته ای رو من بیان می کنم تا به وسیله آن بتوان طول عمر قطعات رو بالا برد و امکان سوختن و از کار افتادنشون رو کاهش دهد. امروزه نوسانات ولتاژ و قطعی برق خیلی زیاد شده. بخصوص در فصل تابستان مشکل خیلی بیشتر است. برای کارکرد در زمان قطعی برق و همچنین بالا بردن ضریب اطمینان می توان از یو پی اس استفاده کرد. ups ها سه دسته هستند. آنلاین، آفلاین و لاین اینتراکتیو و هرکدام از آنها کاربد خاص خود را دارند. من در https://novania.ir/ups-guide/  مطالب خیلی مفیدی خواندم و کامل در مورد انواعشون و نحوه انتخاب صحبت کرده بودند.

سه شنبه 2 فروردین 1401  7:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها