0

نکونام: دروازه بان نساجی مانع از برد تیم فولاد شد

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158547
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

نکونام: دروازه بان نساجی مانع از برد تیم فولاد شد

نکونام: دروازه بان نساجی مانع از برد تیم فولاد شد

نکونام: دروازه بان نساجی مانع از برد تیم فولاد شد

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: برای بردن برنامه داشتیم و می توانستیم بازی را ۲ بر صفر کنیم اما دروازه بان تیم نساجی مانع شد.

به گزارش ایرنا جواد نکونام جمعه شب در اهواز پس از تساوی تیمش مقابل نساجی مازندران در نشست خبری اظهار داشت: بازی مقابل نساجی خوب بود ، هر ۲ تیم بازی درگیرانه ای ارایه دادند، می دانستیم نساجی حفظ توپ خوبی دارد و از چه نقاطی می توانیم به آنها ضربه بزنیم.

وی افزود: با شروع نیمه دوم گل خوردیم که صد در صد خطا بود. داور روی این صحنه اشتباه کرد چون بازیکن حریف روی دفاع ما خراب شد. بعد از آن با تعویض‌هایی که انجام دادیم روند بازی تیم  بهتر شد و موقعیت خلق کردیم اما مثل بازی با تراکتور بدشانسی آوردیم. 

سرمربی فولاد با بیان اینکه بازی دست ما بود و نساجی آمده بود که مساوی کند و به خواسته‌اش رسید گفت: این تیم خوب بازی کرد ولی بازیکنان نساجی بارها وقت تلف کردند.  همه حریفان در اهواز به دنبال وقت کشی هستند که باید فکری به حال این موضوع کنیم و شاید از این به بعد دیگر با هر زمین خوردنی توپ ها را به بیرون نزنیم.

وی با اشاره به اینکه آقای حیدری داور بازی نکته تاریک این دیدار بود افزود: او داور خیلی خوبی است و من قضاوت‌هایش را دوست دارم اما امروز بد داوری کرد. روی صحنه گل صد در صد اشتباه کرد، یک پنالتی روی شیمبا نگرفت آخر بازی هم پای حمید بوحمدان را زدند.

نکونام در مورد خطای دروازه بان نساجی روی شیمبا گفت: گلر حریف شیمبا را از وسط زد و فکر کنم هر جای دنیا بود بازیکن را به خاطر شدت خطا محروم می‌کردند اما داور به او کارت زرد داد. توپ را دفاع حریف زد اما گلر آنها روی مهاجم ما خطا کرد. داور کلا امروز بد داوری کرد و یکی از عوامل بازدارنده قضاوت او بود.

وی افزود: قضاوت در ایران خیلی راحت است، حرف هم بزنیم اخطار می‌دهند. کسی نیست که نقد کند و بگوید این اخطار برای چه بوده به همین خاطر شرایط فوتبال ما این طور است.

سرمربی فولاد گفت: موسی کولیبالی را در این بازی نداشتیم و شیمبا هم به زور به این بازی رسید. امیدواریم برای بازی بعد موسی و بقیه بازیکنان‌مان برسند ولی در کل از لحاظ مصدومیت اصلا شرایط خوبی نداریم. فولاد امروز کلا دفاع وسط نداشت ولی با این شرایط ادامه می‌دهیم و امیدوارم تا نیم‌فصل امتیازات خوبی جمع کنیم.

وی ادامه داد: تمام برنامه ما این است برای نیم فصل دوم بازیکنان با کیفیت بگیریم تا قوی‌تر ظاهر شویم.

دوشنبه 22 آذر 1400  7:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها