0

مهدی: ابلاغی در خصوص حضور تماشاگران به ما نشده است

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158635
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

مهدی: ابلاغی در خصوص حضور تماشاگران به ما نشده است

مهدی: ابلاغی در خصوص حضور تماشاگران به ما نشده است

مهدی: ابلاغی در خصوص حضور تماشاگران به ما نشده است

تهران- ایرنا- مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ، گفت: هنوز ابلاغی در خصوص حضور تماشاگران در دیدارهای هفته دهم لیگ برتر به ما نشده است.

به گزارش ایرنا، سهیل مهدی در گفت‌وگویی رادیویی در مورد اعلام برنامه دهم تا شانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: با توجه به زمانی که داشتیم و فیفا دی پیش رو، دیدیم بهترین حالت این است که مسابقات هفته شانزدهم را هم برگزار کنیم. باید توجه داشته باشیم که نقل و انتقالات به زمان خودش باقی است. ما پس از اینکه یک هفته از نیم فصل دوم را پشت سر بگذاریم، به تعطیلات نیم فصل می‌رویم تا این تعطیلات با روزهای فیفا مصادف شود و ملی‌پوشان با خیال راحت به تیم ملی بروند و سایر تیم ها نیز استراحت لازم را داشته باشند. در غیر این صورت می‌بایست هم تعطیلات لیگ را در برنامه داشتیم و هم فیفا دی را که این  موضوع باعث طولانی‌تر شدن لیگ می‌شد.

وی در مورد تاریخ اتمام بازی‌های نیم فصل نخست و مدت تعطیلی بین دو نیم فصل افزود: هفته شانزدهم طی روزهای دوم و سوم بهمن ماه برگزار خواهد شد. پس از آن سعی می کنیم تعطیلات ۲۰ روزه را در برنامه داشته باشیم. البته شاید یکی دو روز کمتر یا بیشتر شود. نیم فصل دوم انتهای بهمن شروع می‌شود.

مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه لیگ در اردیبهشت ماه سال آتی تمام خواهد شد یا خیر، گفت: تا این لحظه با همکاری باشگاه‌ها طبق برنامه پیش رفتیم و امیدوارم از این به بعد هم این اتفاق رخ دهد. امیدوارم با کمک باشگاه‌ها کار را عملیاتی کنیم.

وی در رابطه با جام حذفی گفت: در تلاش هستیم  تا پایان سال مرحله یک هشتم و حتی در صورت امکان مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها را برگزار کنیم. نیمه نهایی و فینال هم در سال آتی برگزار می‌شود. البته این به قرعه کشی و تیم‌های صعود کننده که ملی پوش دارند یا خیر؟ بستگی دارد. این مسائل تعیین کننده است.

مهدی در رابطه با اینکه زمان برگزاری چند بازی لیگ مشخص نیست، گفت: سپاهان به خاطر اینکه یک بازی باید در شهر دیگر داشته باشد، امروز درخواستی را به سازمان لیگ ارسال کرده و امروز سازمان لیگ بررسی می کند. چند بازی دیگر به دلیل مشکل ورزشگاه ممکن است دچار تغییر شود. امیدواریم تیم هایی مانند نساجی و پیکان ورزشگاه ها را اعلام کنند تا برنامه را اعلام کنیم.

وی در خصوص میزبانی سپاهان تصریح کرد: آنها اراک را معرفی کردند. با توجه به اینکه ورزشگاه لیگ برتری است، مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد تنش بازی پرسپولیس و سپاهان خاطرنشان کرد: انقدر کادر فنی تیم‌ها همکاری داشتند که از همه آنها ممنون هستیم و فکر نمی‌کنم مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد. بهتر است اتفاقات گذشته را به امروز ربط ندهیم. فوتبال ما نیاز به آرامش دارد.

وی در مورد نشست با کادر فنی تیم ملی گفت: فعلا با همان برنامه قبلی که خواسته بودند کار را پیش می بریم و توانستیم تعامل را داشته باشیم. هنوز درخواست جدیدی صادر نشده است.

 مهدی در مورد اینکه مربیان تیم‌ها مایل به برگزاری لیگ به صورت فشرده هستند، گفت: همینطور است. هر چند فاصله ها کوتاه هم باشد باید مسابقات منظم باشد و وسط کار قطع نشود. ما می‌توانیم برنامه را مستمر  اجرا کنیم و کمتر قطع شدن لیگ به تیم‌ها ضربه می‌زند. امیدوارم بتوانیم نیم فصل را پیش ببریم. از کادر فنی تمام تیم ها هم ممنون هستیم که کمک کردند.

وی در خصوص حضور هواداران از هفته دهم لیگ برتر گفت: هنوز هیچ ابلاغ قطعی به ما نشده است. البته نظرات مثبتی در این باره دریافت کردیم باید دستورالعمل هم داشته باشیم. تا زمانی که این دستورالعمل نباشد، نمی دانیم چه چیزی را باید اجرا کنیم. محتویات این دستورالعمل روش‌های اجرایی است. باید این دستورالعمل را بگیریم و به باشگاه ها ارائه کنیم.

دوشنبه 22 آذر 1400  7:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها