0

مرکز تلفن voip پاناسونیک

 
ipphone
ipphone
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 485

مرکز تلفن voip پاناسونیک

در این مقاله میخواهیم در رابطه با مرکز تلفن voip پاناسونیک و تلفن تحت شبکه آن صحبت کنیم سانترال های تحت شبکه در سری TDE و NS توانسته اند با کیفیت و کارایی بسیار بالای خود روز ب روز پیشرفته تر شوند و فراهم کردن ارتباطات رایگان بین مراکز روی بستر اینترنت از دیگر ویژگی های آن است.یکی از مهم ترین ویژگی های این تلفن سانترال پایداری و و کیفیت قطعات آن است. مرکز تلفن ویپ سری NS500 نسبت به سری TDE کارایی بسیار بالاتر و یک ظاهر متفاوت تر دارد در نتیجه امروزه میتوان مرکز تلفن سری NS را جایگزین سری های قبل کرد.

این مدل مرکز تلفن ها از نظر ظاهری کاملا متفاوت نسبت به سری های قبل هستند و کارایی بالاتری دارند همچنین معروف ترین سانترال ها از جمله NS500 و NS700 هستند. این تلفن سانترال سری NS رک تولید شده اند و کارت های ان نسبت به سری TDA متفاوت است. تمامی پورت های خروجی این کارت ها به صورت سوکت شبکه هستند و این سری از NS ها را میتوان روی دیوار نصب کرد.

دستگاه سانترال NS500 از محبوب ترین مرکز های این سری است که برای جایگزینی با سانترال هایی است که کمتر از 200 داخلی داشته باشند. سانترال NS500 ظرفیت 20 داخلی دارد که میتواند 292 داخلی دیجیتال و انالوگ را به همراه سه شلف 520 در اختیار قرار بدهد. نحوه برقراری ارتباط و برنامه ریزی این مرکز تلفن از طریق محیط وب است. در این سری شما نیازی به هیچ نرم افزار جانبی ندارید و برنامه ریزی از طریق محیط وب انجام خواهد شد.یک تفاوت که در مرکز تلفنvoip پاناسونیک وجود دارد استفاده کردن از تمام قابلیت های صندوق صوتی در محیط نرم افزاری است که شما برای استفاده از دستگاه مجازی TVM ندارید و تمامی این ویژگی ها فقط با تهیه ی لایسنس و حافظه ذخیره سازی امکان پذیر است.

جهت مشاهده ی ادامه ی مرکز تلفن voip پاناسونیک کلیک نمایید.

دوشنبه 22 آذر 1400  10:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها