0

آی پی فون بیسیم

 
ipphone
ipphone
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 485

آی پی فون بیسیم

در این مقاله میخواهیم در رابطه با تلفن ویپ بیسیم گرنداستریم مدل WP810 و WP820 صحبت کنیم. به طور کلی تلفن تحت شبکه بیسیم به تلفن هایی گفته میشود که میتوانیم به عنوان ارتباطات تلفنی ثابت از آن استفاده کنیم و روش کار این گوشی ها با انتقال فرکانس رادیویی میباشد، در این تلفن ها ایستگاه پایه به عنوان تلفن های سیم دار از طریق خطوط تلفن به شبکه تلفن متصل است همچنین به عنوان شارژر گوشی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

تلفن های آی پی فون دست دوم بیسیم برای انتقال صوت از پروتکل IP استفاده میکنند و یکی از مزایای این تلفن ها این است که شما در هرجا و مکانی که باشید میتوانید از آن استفاده کنید. تلفن بیسیم WP810 یک تلفن IP بی سیم وای فای مقرون به صرفه با پشتیبانی از Wi-Fi دو بانده، زمان مکالمه 6 ساعته و طراحی آنتن کارآمد است که به کاربران امکان می دهد به طور یکپارچه در هر محیط Wi-Fi پرسه بزنند.

WP810 یک تلفن IP Wi-Fi قابل حمل است که برای انواع شرکت ها و برنامه های عمودی بازار، از جمله خرده فروشی، تدارکات، پزشکی و امنیتی طراحی شده است. این تلفن بی سیم Wi-Fi اصلی مجهز به Wi-Fi دو بانده 802.11a/b/g/n/ac یکپارچه، طراحی آنتن پیشرفته و پشتیبانی از رومینگ است.آی پی فون بیسیم WP810 با افزودن زمان مکالمه 6 ساعته و صدای HD با دو MIC، گزینه ای مقرون به صرفه را ارائه می دهد و مجهز به ترکیبی از ویژگی ها، تحرک و دوام است تا همه نیازهای تلفن قابل حمل را برآورده کند.

جهت مشاهده ی ادامه ی مقاله روی آی پی فون بیسیم کلیک نمایید.

دوشنبه 22 آذر 1400  10:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها