0

آی پی فون یالینک

 
ipphone
ipphone
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 485

آی پی فون یالینک

آی پی فون یالینک

ضمن عرض سلام خدمت شما کاربران و همراهان گرامی، مجموعه ایمن ارتباط دراین مقاله قصد دارد به بررسی محصولات یالینک که یک کمپانی جهانی است و در زمینه ویدئو کنفرانس، آی پی فون، ارتباطات صوتی و راه حل های همکاری با بهترین کیفیت و فناوری نوآورانه و تجربه کاربر پسند تخصص دارد بپردازد. شرکت یالینک به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان در بیش از 140 کشور و منطقه، رتبه 1 در سهم بازار جهانی محموله های تلفن سیپ را دارد همچنین آی پی فون یالینک از بهترین و مدرن ترین تکنولوژی ها در طراحی خود بهره میبرد لذا این امر منجر به کیفیت بالای آی پی فون یالینک میشود.

آی پی فون یالینک که تلفن ویپ یالینک نیز نامیده می شود، تلفنی است که از پروتکل اینترنت به جای PSTN که مدار را تغییر می دهد استفاده می کند. یک تلفن ip از طریق کابل اترنت به جای جک تلفن به اینترنت متصل می شود، جایی که به آدرس آی پی ارائه دهنده ویپ یا ارائه دهنده PBX میزبان متصل می شود. ممکن است از دیدگاه کاربر، این گوشی درست مانند یک تلفن سنتی عمل کند، اما در حقیقت آی پی فون یالینک ویژگی های برتر زیادی نسبت به تلفن های سنتی دارد و به زبان دیگر حتی قابل مقایسه با تلفن های سنتی نسل پیش نمیباشد.

تلفن های PSTN و تلفن ویپ باهم سازگار نیستند، اما می توانید یک تلفن PSTN را با یک آداپتور تلفن آنالوگ به اینترنت وصل کنید. اگر این کار را انجام دهید، اگرچه قادر به برقراری تماس هستید، اما نمی توانید از بسیاری از ویژگی های فوق العاده سیستم ویپ استفاده کنید. ممکن است استفاده از تلفن های سنتی و ATA در خانه قابل قبول باشد، اما در زمینه تجاری، به طور کلی توصیه می شود که هنگام ارتقاء به سیستم ویپ، حتما آی پی فون جدیدی خریداری نمایید.

برای مشاهده ی ادامه ی توضیحات روی آی پی فون یالینک کلیک نمایید.

چهارشنبه 17 آذر 1400  3:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها