0

سوئیچ شبکه 24 پورت چیست؟

 
ipphone
ipphone
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 485

سوئیچ شبکه 24 پورت چیست؟

سوئیچ شبکه 24 پورت چیست؟

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که سوئیچ شبکه 24 پورت چیست و به دنبال کسب اطلاعات راجع به مزایا و مشخصات آن هستید، خواندن ادامه این مقاله درباره سوئیچ شبکه 24 پورت به شما کمک شایانی میکند، پس در ادامه با ما همراه باشید. با توجه به افزایش ترافیک شبکه در همه مکان ها با سرعت بی سابقه، تقاضا برای پهنای باند بیشتر و سرعت های عالی و بالاتر بیشتر از همیشه شده است. بنابراین شما برای ایجاد یک شبکه محلی سریع و قابل اعتماد در سازمان و محل کار خود نیاز به تهیه یک سوییچ شبکه دارید اما انتخاب اینکه چه نوع سوئیچ شبکه با چه تعداد پورت تهیه کنید میتواند مانند یک چالش پیش روی پای شما باشد.

برای انتخاب بهترین سوئیچ شبکه که مناسب شما باشد، ابتدا باید بدانید که چند پورت می خواهید. برای SMB ها معمولا از سوئیچ های 24 پورت گیگابیتی و سوئیچ های 48 پورت گیگابیتی استفاده می شود. اما به جز تعداد و انواع پورت ها، سایر عملکردهای اصلی سخت افزار مانند نرخ حمل و نقل، منبع تغذیه و عملکرد اصلی سوئیچ شبکه مانند مدیریتی بودن و غیر مدیریتی بودن همچنین خدمات نیز از عوامل مهم در انتخاب سوئیچ شبکه محسوب میشوند.

اگر محل کار شما یک محیط سازمانی با ابعاد متوسط میباشد، برای ایجاد یک شبکه کارامد با سرعت بالا، یک سوئیچ شبکه 24 پورت نیاز شما را برطرف میکند. سوئیچ شبکه 24 پورت به شما این امکان را می دهد تا تعداد زیادی دستگاه مانند تلفن ویپ، کامپیوتر، لپ تاپ، چاپگر و غیره را برای انتقال سریع اطلاعات به یک شبکه متصل کنید. سوئیچ شبکه 24 پورت به شما امکان می دهد ببینید در سوئیچ چه می گذرد و چه چیزی به هر پورت متصل است. می‌توانید به آمار خطاهای یک پورت نگاه کنید تا متوجه شوید آیا کابل‌کشی یا مشکل دستگاه وجود دارد یا خیر. همچنین می‌توانید از راه دور ببینید کدام پورت‌ها به طور فعال در حال استفاده هستند، و می‌توانید پورت‌ها را برای نظارت بر ترافیک شبکه تغییر دهید.

برای مشاهده ی ادامه ی مقاله روی سوئیچ شبکه 24 پورت چیست؟ کلیک نمایید.

چهارشنبه 17 آذر 1400  3:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها