0

راه اندازی آیپی فون

 
ipphone
ipphone
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 485

راه اندازی آیپی فون

درباره راه اندازی آیپی فون

درباره لزوم راه اندازی آیپی فون باید گفت صاحبان کسب و کارهای مدرن و حرفه ای به خوبی از این موضوع آگاه هستند که سیستم های ارتباطاتی که بر مبنای مرکز تلفن ابری کار میکنند مانند انواع آیپی فون و تلفن ویپ، آینده ارتباطات تجاری را تشکیل میدهند. در انگلستان BT که یک شرکت هلدینگ مخابراتی چند ملیتی بریتانیایی است، اعلام کرده است که هر دو خطوط تلفن سنتی ISDN و PSTN تا سال 2025 به تدریج حذف خواهند شد و با گزارش های جدید مبنی بر توقف فروش آنها در سال جاری، به زودی گزینه دیگری وجود نخواهد داشت. بنابراین با توجه به صدای با کیفیت بهتر و هزینه کمتر نسبت به خطوط تلفن سنتی، تغییر به یک سیستم تلفن voip معتبر تصمیم فوق العاده ای خواهد بود حتی اگر روش‌های سنتی حذف نشده باشند.

با توجه به توسعه روز افزون تکنولوژی ویپ اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره راه اندازی آیپی فون برای مجموعه و سازمان خود هستید در ادامه با ما همراه باشید. قبل از راه اندازی آیپی فون و سیستم ویپ الزاماتی وجود دارد که باید آنها را مورد توجه خود قرار دهید. تعدادی پیش نیاز برای راه اندازی تلفن voip شما وجود دارد. در ابتدای امر مشخصا شما به گوشی ویپ نیاز دارید که به احتمال زیاد از قبل آیپی فون خود را تهیه نموده اید اما اگر هنوز اقدام به خرید تلفن ویپ نکرده اید میتوانید با خواندن مقاله راه اندازی voip با سانترال، آیپی فون مناسب خود را انتخاب کنید.

در قدم بعدی به یک اتصال اترنت سیمی نیاز دارید. برای کاربران خانگی، این معمولاً به معنای اتصال مستقیم به روتر یا یک پریز اترنت در دیوار است. اگرچه کاربران تجاری تمایل بیشتری به استفاده از سوئیچ شبکه poe دارند.

برای مشاهده ی ادامه ی مقاله روی راه اندازی آیپی فون کلیک نمایید.

چهارشنبه 17 آذر 1400  2:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها