0

تجهیزات ویپ

 
ipphone
ipphone
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 485

تجهیزات ویپ

توضیحات درباره تجهیزات ویپ

همه ما در مورد تلفن ویپ Voice Over IP شنیده ایم، فناوری جدیدی که امکان تحویل ارتباطات صوتی و ویژگی های چند رسانه ای مختلف را از طریق پروتکل اینترنت را می دهد. اما همگی با نوع تجهیزاتی که در صورت استفاده از چنین خدماتی به آن نیاز داریم آشنا نیستیم. اگر به دنبال ارتقای سطح ارتباطات کسب و کار خود باشید، و بخواهید سیستم تلفن آنالوگ شرکت خود را به تجهیزات ویپ و گوشی ویپ ارتقا دهید احتمالا این سوال برایتان پیش آمده که به چه تجهیزاتی برای انجام این کار احتیاج پیدا خواهید کرد. بنابراین مجموعه ایمن ارتباط برای پاسخ به سوالات شما عزیزان درباره تجهیزات ویپ اقدام به ارائه اطلاعات مفید در این مقاله نموده است. با ما همراه باشید تا از این اطلاعات بهره مند شوید.

گوشی تلفن voip در مقایسه با سیستم تلفن معمولی شما یک فناوری بسیار متفاوت است زیرا برای ایجاد امکان ارتباط به اینترنت متکی است. بنابراین، ابتدا به یک اتصال اینترنتی، ترجیحاً پرسرعت یا باند پهن، مانند DSL، T1 یا یک سرویس کابلی معمولی نیاز دارید. بدیهی است که اتصال فیبر لینک بهترین گزینه است، اما ممکن است قیمت بالایی داشته باشد، بنابراین یک کابل پهن باند یا سرویس T-1 بهترین جایگزین کم هزینه است.

همانطور که مطلع هستید آی پی فون ها مزایای بسیار کاربردی و قانع‌ کننده‌ ای را ارائه میدهند که آن‌ها را برای اکثر مشاغل امروزی مناسب می‌سازد. با سیستم تلفن آنالوگ، تلفن های ثابت خود را به جک تلفن متصل می کنید. صدا از طریق پالس های الکتریکی منتقل شده از طریق سیم های مسی منتقل می شود و تماس ها از طریق شبکه تلفن عمومی برقرار می شود. اما هنگامی که یک سیستم تلفن voip دارید، داده های تماس از طریق اینترنت ارسال می شود. می توانید از اتصال اینترنتی موجود خود برای تماس های تلفنی استفاده کنید و هزینه های تماس خود را کاهش دهید.

برای مشاهده ی ادامه ی توضیحات روی تجهیزات ویپ کلیک نمایید.

چهارشنبه 17 آذر 1400  10:59 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها