0

اعتراف ام باپه: می خواهم برای یک باشگاه بزرگ بازی کنم

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

اعتراف ام باپه: می خواهم برای یک باشگاه بزرگ بازی کنم

اعتراف ام باپه: می خواهم برای یک باشگاه بزرگ بازی کنم

اعتراف ام باپه: می خواهم برای یک باشگاه بزرگ بازی کنم

مهاجم پاری سن ژرمن اعتراف کرد باوجود علاقه ای که به پاری سن ژرمن دارد اما می خواهد برای یک باشگاه بزرگ دیگر به میدان برود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، کیلیان ام باپه مدتها است که از علاقه خود برای جدایی از پاری سن ژرمن و حضور در رئال مادرید می گوید. قرارداد این بازیکن با تیم پاریسی تابستان سال جاری به پایان می رسد و باید منتظر حضور او در رئال بود.

او گفت: صحبت کردن از آینده آسان نیست. هر اتفاقی که بیفتد من برای یک باشگاه بزرگ به میدان خواهم رفت. باید اعتراف کنم که در ابتدا اذیت شدم چرا که کسی به علاقه من به جدایی توجه نمی کرد. من به پاری سن ژرمن علاقه دارم با این حال به دنبال بازی کردن در تیمی هستم که قهرمانی در لیگ قهرمانان را می خواهد.

این بازیکن جوان افزود: اکنون در شرایط خوبی به سر می برم. من پیش از این بارها گفتم که به دنبال یک تجربه جدید هستم.

او درباره این سوال که آیا زبان اسپانیایی می داند، گفت: بله من بدون مشکل اسپانیایی صحبت می کنم چرا که می خواهم یک بازیکن بزرگ شوم و شخصیتی مورد توجه داشته باشم. نمی توانم تنها با زبان فرانسوی به ستاره ای جهانی تبدیل شود. این غیر منطقی است. می خواهم به راحتی در محیط های دیگر به سرعت سازگاری پیدا کنم.

ام باپه درباره این سوال که آیا بازیکن خودخواه و مغروری است، گفت: من بیشترین پاس گل را در لیگ قهرمانان و لیگ فرانسه داشته ام و این نشان می دهد که خودخواه نیستم. اینکه بگویم در حضور نیمار و مسی من ستاره اول هستم جرات زیادی می خواهد. این موضوع اصلا برایم مهم نیست چرا که تنها دوست دارم به تیم کمک کنم.


او درباره شکست برابر سیتی گفت: آنها ما را در زمین خود محاصره کرده بودند و تنها سه بار به دروازه شان رسیدیم. سیتی در این بازی توپ و میدان را در اختیار داشت. با این خط حمله ای که داریم قطعا می توانیم بهتر ظاهر شویم.

انتهای پیام

دوشنبه 15 آذر 1400  8:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها