0

آلودگی هوای پایتخت بازیگر «پایتخت» را راهی بیمارستان کرد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

آلودگی هوای پایتخت بازیگر «پایتخت» را راهی بیمارستان کرد

در گفتگو با مهر مطرح شد؛

آلودگی هوای پایتخت بازیگر «پایتخت» را راهی بیمارستان کرد

آلودگی هوای پایتخت بازیگر «پایتخت» را راهی بیمارستان کرد

خسرو امیرصادقی تهیه‌کننده سینما و بازیگر مجموعه تلویزیونی «‌پایتخت ۵» بیان کرد که به دلیل آلودگی هوای پایتخت حدود ۵ روز است که در بیمارستان بستری است.

خسرو امیرصادقی تهیه‌کننده سینما و بازیگر مجموعه تلویزیونی «‌پایتخت ۵» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دلیل بستری خود در بیمارستان توضیح داد: من پیش از این مشکل ریوی داشتم و از چند سال پیش که سیگار را ترک کردم و تحت نظر پزشک قرار داشتم، وضعیت ریه‌هایم نرمال شده بود. اما در آلودگی هوای چند روز اخیر تهران و بی‌احتیاطی خودم در زمینه حضور در بیرون از منزل، مجدد زمین‌گیر شدم. متأسفانه در حال حاضر در بیمارستان بستری هستم و امیدوارم ختم به خیر شود.

وی ادامه داد: عامل اصلی مشکل ریه‌ام که پیش از این درگیر آن بودم، مصرف سیگار بود اما در حال حاضر نزدیک به ۶ سال می‌شود که آن را ترک کرده‌ام. با این حال هنوز عوارض آن باقی مانده است. تحت نظر پزشک، ریه‌ام در حال بازسازی بود اما طی یک ماه اخیر که مجدد هوای تهران آلوده شد و شخصاً هم فشار کاری بالایی داشتم، متأسفانه بار دیگر این مشکل بروز پیدا کرد.

این تهیه‌کننده باسابقه سینما افزود: هشت سال پیش که از ریه‌ام عکس گرفتم، پزشکان گفتند اگر سیگار را ترک نکنی، تنها یک خط از ریه‌هایت باقی می‌ماند. به همین دلیل هم سیگار را ترک کردم و خداراشکر رو به بهبود رفتم اما در حال حاضر همان مشکل به‌واسطه آلودگی هوا باعث شد که نفس کم بیاورم.

امیرصادقی در پایان با بیان اینکه حدود ۵ روز است که در بیمارستان بستری است، درباره روند درمان خود هم توضیح داد: تا کنون انواع و اقسام آزمایش‌ها و سی‌تی‌اسکن را داشته‌ام و دکتر متخصصی که ۱۰ سال زیر نظر او تحت درمان هستم گمانه‌هایی مانند سرطان را رد کرده است. خداراشکر معضل جدی نیست و باید مشخص شود این معضل از نظر قلبی روی رگ‌ها تأثیری داشته یا خیر. اگر یک درصد روی رگ‌های قلبم تأثیری گذاشته باشد، باید آنژیو شود. امیدوارم در همین چند روزی که در بیمارستان هستم وضعیت ریه‌ام رو به بهبودی برود.

کد خبر
شنبه 13 آذر 1400  8:05 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها