0

مهاجم پرسپولیس: پولی در جیبم ندارم!

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

مهاجم پرسپولیس: پولی در جیبم ندارم!

مهاجم پرسپولیس: پولی در جیبم ندارم!

  •  
مهاجم پرسپولیس: پولی در جیبم ندارم!

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا این هفته از مسابقات دریافتی نداشته‌ایم و امیدوارم قبل از دربی مشکلات مالی حل شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عیسی آل‌کثیر پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، گفت: این برد شیرین را به هواداران تبریک می‌گویم. مهدی عبدی موقعیتی داشت که حواسم به توپ بود که به یکباره بلند شد و ضربه عبدی به بیرون رفت. برای ما پیروزی مهم بود که آن را بدست آوردیم.

وی در مورد پست مشترک بازیکنان و اعتراض به عدم دریافت مطالبات‌شان گفت: هفت هفته از لیگ برتر گذشته و دریافتی نداشته‌ایم. ما زندگی و خانواده داریم و امیدوارم قبل از دربی مشکل مالی حل شود. یکسری از بازیکنان متأهل هستند و یکسری نیز به خانواده‌های‌شان نان می‌رسانند. من از آن دسته بازیکنان هستم که در جیبم پول نیست!

مهاجم پرسپولیس در واکنش به تأخیر 30 دقیقه‌ای بازی به دلیل بحث پرداخت نشدن کرایه ورزشگاه آزادی توسط باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در حال گرم کردن بودیم که نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاد و 20 دقیقه در رختکن بودیم. با این شرایط مشخص بود که مثل نیمه اول کیفیت بازی خوب نباشد، چون 20 دقیقه در رختکن حضور داشتیم. اینکه چه خبر بود، نمی‌دانم.

آل‌کثیر درباره اینکه چقدر امیدوار است مشکلات مالی حل شود، گفت: امیدوارم آقای صدری بتواند مشکلات را حل کند. همانطور که اشاره کردم 7 هفته است که دریافتی نداشته‌ایم. کار و زندگی‌مان فوتبال است و باید تا قبل از دربی مشکل مالی حل شود.

وی در واکنش به این سؤال که شنبه هفته آینده قرار است دربی دور رفت برگزار شود، گفت: می‌دانم هفته بعد دربی داریم و کاری به حواشی ندارم.

مهاجم پرسپولیس در واکنش به اینکه می‌تواند پنالتی‌ که در دربی جام حذفی فصل گذشته از دست داد را در این دربی جبران کند، گفت: چطور یادتان است؟ دربی همیشه بازی خاص خودش را دارد. هر تیمی که بیشتر تلاش کند، موفق می‌شود.

آل‌کثیر با این سؤال هم روبه‌رو شد که آیا ممکن است مشکلات مالی روی دربی تأثیر بگذارد، خاطرنشان کرد: تا امروز با تمام وجودمان کار کردیم. وقتی زمان بازی می‌رسد این مشکلات را دور می‌ریزیم، اما تا یک جایی تحمل می‌کنیم و باید رسیدگی شود. قول داده‌اند تا قبل از دربی حل شود و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

وی در خصوص عدم حضور تماشاگران در دیدار امشب گفت: هفته گذشته از حضور تماشاگران کلی ذوق کردیم، ولی نمی‌دانم چرا این بازی حضور نداشتند. بازی بدون تماشاگر انگار در حال تماشای بازی پلی‌استیشن هستیم. هواداران در بازی قبل پروتکل‌ها را رعایت کرده بودند و اگر اتفاقی افتاده به خاطر شرایط بازی است و تماشاگر نمی‌تواند هیجان خودش را کنترل کند. امیدوارم تماشاگران برای دربی حضور داشته باشند.

سه شنبه 9 آذر 1400  9:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها