0

رفع تصرف ۳۵۰۰ متر مربع از اراضی دولتی شهر زاهدان

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

رفع تصرف ۳۵۰۰ متر مربع از اراضی دولتی شهر زاهدان

رفع تصرف ۳۵۰۰ متر مربع از اراضی دولتی شهر زاهدان 

زاهدان - مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف ۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع از اراضی دولتی غرب زاهدان خبر داد.

عطاءاله اکبری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: تعدادی از متجاوزان به اراضی دولتی طی روزهای اخیر در ۳۵۰۰ متر مربع زمین منطقه موسوم به «نعمت آباد» در غرب شهر زاهدان در قالب ۱۰ قطعه اقدام به دیوار کشی نموده بودند که یگان حفاظت این اداره کل به منظور پیشگیری از تصرف اراضی دولتی تحت تملک در شهرستان اقدام به تخریب دیوار کشی‌های انجام شده و جلوگیری از ادامه ساخت و سازهای غیر مجاز کردند.

وی تاکید کرد: تیم‌های گشت و مراقبت یگان حفاظت اراضی سیستان و بلوچستان هم در سطح ادارات شهرستان‌ها و هم در ستاد این اداره کل به صورت شبانه‌روزی و مستمر عرصه‌های دولتی را مورد رصد و پایش قرار می‌دهند تا به محض مشاهده هرگونه تخلف بر روی اراضی ملی با متخلفان برخورد قانونی کنند.

مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از همراهی و همدلی دستگاه قضا در رفع تصرف اراضی دولتی قدردانی کرد و گفت: از شهروندان گرامی درخواست داریم با مشاهده هرگونه زمین‌خواری را با شماره تلفن شبانه روزی ۱۶۵۶ به یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان اطلاع دهند.

کد خبر
دوشنبه 8 آذر 1400  9:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها