0

فرماندار جدید دیلم معارفه شد+عکس

 
namet5
namet5
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1762
محل سکونت : بوشهر

فرماندار جدید دیلم معارفه شد+عکس

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا، احمد محمدی زاده عصر یکشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانداران شهرستان دیلم گفت : بدون حضور مردم هیچ کاری نمی توانیم انجام بدهیم چرا که  یک حکومت مردمی هستیم و رفتارمان با ولی نعمتان انقلاب باید یک رفتار محترمانه  و خدمتگزارانه و خالصانه باشد.

استاندار بوشهر: متکی به مردم هستیم

وی اظهارداشت:  باید کاری کنیم که مردم همیشه ما را قبول داشته باشند  و قدردان نظام و رهبری باشند. ‌

استاندار بوشهر گفت: امام خمینی ( ره) پایه‌های  نظام را مستحکم و حاکمیت را تثبیت کرد و جنگ تحمیلی را  با موفقیت و پیروزی  به پایان رساند .

وی اظهارداشت: بعد از معمار کبیر انقلاب ، رهبر معظم انقلاب  قلمرو انقلاب اسلامی را گسترش داد.
 
استاندار بوشهر گفت: درست در شرایطی که همه می گفتند ایرانی ها اگر در کشور سوریه بروند شکست می خورند.  باوجود  همه توانمندی های که غرب ، کشور های عربی و ترکیه پای کار آوردند همه این توطئه ها شکست خورد و دشمنان انقلاب اسلامی در سرزمین سوریه و عراق با دست توانمند مدافعین حرم و حزب الله لبنان شکست خورد. 

وی یادآور شد: افتخار می کنیم که تحت فرماندهی رهبرمعظم انقلاب درحال خدمتگزاری به مردم هستیم. 

محمدی زاده افزود: تاکنون همگان توسعه و ظرفیت دیلم را در تجارت و بازرگانی می دیدند ولی باید اذعان کرد که  در حوزه های مختلف ظرفیت های بالایی دارد و شکوفایی این ظرفیت ها دست شما مسئولان  و  ائمه جمعه فهیم است.

وی  با اشاره به  ظرفیت کشاورزی این شهرستان گفت:پروژه نیمه تمام سد چم شیر و سهمیه اولیه ای که در نظر بود می توانست ۳۶ هزار هکتار از اراضی دشت لیراوی و بخشی از دشت حیات داوود  آبیاری بکند که متاسفانه طی فرایندهایی سهمیه آب آن کم شده است و تونل و کانال انتقال آب عملیات اجرایی آن در مرحله ۵۵ درصد متوقف شد.

وی بیان کرد:  در این خصوص با وزیر نیرو صحبت شده است و قول مساعد جهت رفع این مشکل را دادند.

وی افزود: احیای شهرک صنعتی و توسعه حوزه آبزی و آبزی پروری و گردشگری  دیلم از دیگر برنامه های مدیریت استان برای توسعه و رونق این شهرستان  است. 

استاندار بوشهرگفت: در سفر هیات دولت سیزدهم به استان بوشهر طرح ایجاد موج شکن و اسکله مناسب برای  دیلم ، گناوه و ریگ مصوب و انشاء الله تا سال آینده عملیات اجرایی آن  انجام خواهد شد.  

وی افزود: به رغم  مشکلات اعتباری و محدویت ها اجرای ۵ کیلومتر باقی مانده پروژه راه دیلم،  گناوه را انجام خواهیم داد.

محمدی زاده تاکید کرد:  امروز روز اختلاف و چند دستگی نیست و رمز موفقیت در جنگ اقتصادی همه جانبه وحدت است. 

وی اظهار داشت: راهبرد ما در توسعه دیلم جذب سرمایه بخش خصوصی است و  دولت منابعی برای توسعه ندارد و باید شرایط را برای سرمایه گذاری ، تولید و اشتغال به همت بخش خصوصی ایجاد کرد.

استاندار بوشهر  گفت : مردم و جوانان دیلمی دارای پتانسیل بالایی هستند و  برای مدیریت استان هم باید از این ظرفیت استفاده کنیم

محمدی زادهبا تقدیر از فرماندار سابق دیلم گفت: گواه و شهادت می دهم  دشتی از مسئولان پاکدست ، با اخلاق، صادق و خوب بودند.

وی بیان کرد: فرماندار جدید دیلم  از پیشکسوتان جهاد و شهادت با ۲۴ سال پیشینه کار اجرایی و مدیریتی است.

محمدی زاده با بیان اینکه فرماندار جدید  در دوران دفاع مقدس  تقریبا نوجوان بودند ، افزود: ایشان در  ۱۸ ماه مداوم در جبهه در قالب تخریبچی، بیسیم چی و فرمانده گروهان ایفای نقش کرد.

استاندار بوشهر اظهارکرد:  در این راستا با بررسی های که کردیم ویژگی های اخلاقی و منش رفتاری و تجربه ایشان به گونه ای بود که  شاخص های مناسب خدمت در شهرستان دیلم را دارا است.

 

یک شنبه 7 آذر 1400  11:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها