0

آتش با بنزین در یک خانواده رفسنجان؛ کودک ۴ ساله جان باخت

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

آتش با بنزین در یک خانواده رفسنجان؛ کودک ۴ ساله جان باخت

آتش با بنزین در یک خانواده رفسنجان؛ کودک ۴ ساله جان باخت

آتش با بنزین در یک خانواده رفسنجان؛ کودک ۴ ساله جان باخت

کرمان- ایرنا- وقوع آتش‌سوزی در محل سکونت یک خانواده شهرستان رفسنجان که مرگ کودک چهار ساله و سوختگی سایر اعضا را در پی داشته خبرساز شده و تحقیقات پلیس را در بحث علت رویداد به دنبال داشته است.

به گزارش ایرنا مصدومان حادثه در حالی به مراکز درمانی انتقال یافته اند که پلیس نیز تحقیق درباره علت وقوع حادثه را با احتمال و گمانه‌زنی دعوای خانوادگی و اقدام پدر در تلاش برای سوزاندن سایر اعضای خانواده شروع کرده است.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در تشریح جزییات این حادثه گفت: چهار عضو یک خانواده اهل رفسنجان در آتش سوزی با بنزین گرفتار شدند که پسر ۴ ساله این خانواده فوت کرد و بقیه اعضا بالای ۸۰ درصد سوختگی با اورژانس هوایی به بیمارستان سوختگی کرمان اعزام شدند.

دکتر محمدرضا حسینی زینلی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امروز ساعت ۱۳ گزارش یک مورد آتش سوزی به مرکز ارتباط عملیات اورژانس رفسنجان اطلاع داده و سه دستگاه آمبولانس از پایگاه های دوّم، سوّم و چهارم شهری به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه یک کودک ۴ ساله به دلیل شدت سوختگی در صحنه حادثه فوت و پدر ۳۷ ساله، مادر ۳۲ ساله و دختر ۷ ساله این خانواده با شدّت سوختگی زیاد با بنزین ابتدا به بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان و با اورژانس هوایی به بیمارستان سوانح و سوختگی کرمان اعزام شدند.

زینلی با اشاره به اینکه درصد سوختگی سه عضو باقیمانده بالای ۸۰ درصد است گفت: این حادثه در علی آباد انقلاب از توابع رفسنجان اتفاق افتاده است.

سرهنگ محمدجواد آرامون فرمانده انتظامی رفسنجان هم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تایید کرد که منشا آتش‌سوزی بنزین بوده است.

وی افزود: برای کشف علّت این حادثه پرونده ای در نیروی انتظامی تشکیل شده است و موضوع در دست بررسی ویژه قرار خواهد گرفت.

سرهنگ آرامون تصریح کرد: احتمالاً دعوای خانوادگی یا فقر اقتصادی موجب شده است تا این حادثه رخ دهد و پدر خانواده با بنزین اهالی خانه را آتش بزند لذا پیگیر کشف حقیقت هستیم.

یک شنبه 7 آذر 1400  8:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها