0

فرمانده ناجا: نخبگان طرح‌های علمی خود را برای کاهش ترافیک ارائه دهند

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

فرمانده ناجا: نخبگان طرح‌های علمی خود را برای کاهش ترافیک ارائه دهند

فرمانده ناجا: نخبگان طرح‌های علمی خود را برای کاهش ترافیک ارائه دهند

فرمانده ناجا: نخبگان طرح‌های علمی خود را برای کاهش ترافیک ارائه دهند

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با نخبگان علمی خواستار رفع ترافیک از راه‌های علمی شدند، گفت: ما هم از نخبگان کشور استمداد می‌طلبیم که طرح های جدید خود را بر اساس تکنولوژی روز ارائه دهند تا شاهد کاهش ترافیک بویژه در شهرهای بزرگ مانند تهران باشیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار حسین اشتری روز دوشنبه در رزمایش طرح ترافیکی زمستان ۱۴۰۰ که با حضور سازمان های مسئول در حوزه ترافیک در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، با ابراز امیدواری از اینکه در زمستان ۱۴۰۰ با همت همه مسوولان شاهد کمترین تصادفات و تلفات جاده ای باشیم، اظهار داشت: یکی از خواسته ها و دغدغه های مقام معظم رهبری این است که تصادفات به حداقل خود برسد بر همین اساس همه سعی و تلاش همکاران ما در نیروی انتطامی بر این دستور استوار است.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه همه دستگاه های مسوول دست در دست هم داده اند تا خواسته رهبری عملیاتی شود، خاطرنشان کرد: ما اگر بتوانیم کاری کنیم یک نفر کمتر کشته شود و تصادفات در جاده ها کاهش پیدا کند کار بزرگی انجام داده ایم.

وی افزود: مطابق آمارهای ارائه شده، تلفات اندکی کاهش یافته که باید این امر با همت دستگاه های مختلف در حوزه راه و ترافیک ارتقا یابد.

سردار اشتری با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با نخبگان علمی به بحث ترافیک و موضوعاتی که در ترافیک پیش می آید اشاره کرده و خواستار رفع آنها از راه های علمی شدند، تصریح کرد: ما هم از نخبگان کشور استمداد می طلبیم که طرح های جدید خود بر اساس تکنولوژی روز را ارائه دهند تا شاهد کاهش ترافیک بخصوص در شهرهای بزرگ مانند تهران باشیم.

وی با بیان اینکه راهکارهای خوبی می توان برای این امر پیدا کرد، یادآور شد: نیروی انتطامی با کمک همه دستگاه ها و هوشمندسازی طرح ها می تواند این مهم را بخوبی انجام دهد.

فرمانده ناجا تاکید کرد: اهمیت اجرای طرح زمستانی به دلیل اینکه کشور با شرایط جوی در وضعیت نامساعد قرار می گیرد بسیار برجسته است که حضور مستمر و برنامه ریزی شده همه سازمان های مرتبط را می طلبد.

سردار اشتری در بخشی دیگر از سخنان خود به شناسایی نقاط حادثه خیز اشاره کرد و گفت: این کار سنوات قبل انجام و مشکل بخشی از نقاط رفع شده است اما بخش عمده ای باقی مانده که به همت همه حل خواهد شد.

وی به مردم هم توصیه کرد: مردم دقت کنند در وضعیت و شرایط خاص جوی پیش رو در زمستان، از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و اگر ضروری است، ضمن همراه داشتن همه تجهیزات لازم به توصیه ها توجه کنند تا سفر بی خطر داشته باشند.  

سردار اشتری تشریح کرد: بیش از ۶۰ هزار نیروی انتظامی در این مسیرها حضور دارند که ضمن خدمتگزاری، مراقبت لازم را به خرج می دهند. امیدواریم به لطف و عنایت الهی و هماهنگی خوب امروز در کشور در دولت سیزدهم آینده بسیار خوبی را با کمترین تصادفات داشته باشیم.

یک شنبه 7 آذر 1400  8:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها