0

سانحه رانندگی در اسلام آبادغرب ۲ کشته به جا گذاشت

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

سانحه رانندگی در اسلام آبادغرب ۲ کشته به جا گذاشت

سانحه رانندگی در اسلام آبادغرب ۲ کشته به جا گذاشت

سانحه رانندگی در اسلام آبادغرب ۲ کشته به جا گذاشت
عکس آرشیوی است

کرمانشاه - ایرنا - رییس پلیس راه استان کرمانشاه از وقوع یک مورد سانحه رانندگی منجر به فوت در کمربندی اسلام آبادغرب خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ نفر جان خود را از دست دادند.

سرهنگ «کیخسرو دستغیب» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه صبح امروز چهارشنبه سوم آذر در کمربندی "اسلام آبادغرب" به سمت "سرپل ذهاب" رخ داد که یک دستگاه کامیون از جاده منحرف و واژگون شد.

وی ادامه داد: در این حادثه راننده کامیون در همان صحنه حادثه و فرد سرنشین نیز پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

سرهنگ دستغیب در پایان ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه را علت وقوع این حادثه مرگبار اعلام کرد.

اشرار قمه کش در کرمانشاه با اقتدار پلیس زمین گیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سه شرور قمه کش که در یکی از محلات شهر کرمانشاه اقدام به عربده کشی و درگیری با شهروندان کرده بودند، خبر داد و گفت: پس از اعلام یک مورد قمه کشی و اخلال در نظم عمومی توسط چند شرور در چهارراه ارشاد کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ "علیرضا دلیری" ادامه داد: ماموران گشت یگان امداد و کلانتری ۲۰ حافظیه با دریافت این گزارش وارد عمل شده و با حضور در محل مشاهده کردند سه شرور قمه به دست در حال عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد هستند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس با دیدن این صحنه به سرعت وارد عمل شده و مقتدرانه نسبت به خلع سلاح و دستگیری هر سه نفر اقدام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به خسارتی که سه شرور به خودروی یکی از شهروندان وارد کرده بودند، از معرفی آن ها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

وی در پایان مبارزه با اشرار و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را از مهمترین برنامه های پلیس برشمرد و گفت: اجازه نمی دهیم عده ای به هر انگیزه و بهانه ای در نظم و امنیت عمومی اخلال ایجاد کنند.

یک شنبه 7 آذر 1400  8:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها