0

حضور وزیر جدید آموزش و پرورش در حرم معمار کبیر انقلاب

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23519
محل سکونت : کرمانشاه

حضور وزیر جدید آموزش و پرورش در حرم معمار کبیر انقلاب

حضور وزیر جدید آموزش و پرورش در حرم معمار کبیر انقلاب/ نوری: اجرای سند تحول بنیادین را از "دبستان" آغاز می‌کنیم

  • ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷ 
  • اخبار استانها 
  • اخبار استان تهران
حضور وزیر جدید آموزش و پرورش در حرم معمار کبیر انقلاب/ نوری: اجرای سند تحول بنیادین را از "دبستان" آغاز می‌کنیم

گروه استان‌ها ـ وزیر آموزش و پرورش پس از کسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی در مرقد مطهر امام خمینی(ره) حضور یافت و با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، «یوسف نوری» پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدای کار در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) حضور پیدا کردیم زیرا که ایشان معمار انقلاب و نظام تعلیم و تربیت ما بودند.

وی افزود: امروز آمدیم تا از روح بلند حضرت امام(ره) الهام بگیریم تا به امام خمینی(ره) و جانشین ایشان مقام معظم رهبری تأسی کنیم تا بتوانیم نظام تعلیم و تربیت را به تراز انقلاب اسلامی آن‌گونه که امام و مقام معظم رهبری معرفی کردند برسانیم.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه گفت: امیدواریم تمامی دست‌اندرکاران نظام تعلیم و تربیت و به ویژه معلمان، خانواده‌ها و نهادهای مذهبی، علمی و فرهنگی در راه نظام تعلیم و تربیت و اجرای اسناد تحول بنیادین به ما کمک کنند.

نوری در پایان خاطرنشان کرد: حضرت امام خمینی(ره) اشاره کردند که دانشگاه دیر است، از دبستان شروع کنید؛ لذا از آنجا که پایه‌ای‌ترین بخش آموزش مقطع دبستان است در زمینه اجرای طرح تحول نیز باید از این مقطع آغاز کنیم.

بیشتر بخوانید
  • "یوسف نوری" شانزدهمین وزیر آموزش و پرورش شد + سوابق و برنامه

  • «نوری» وزیر آموزش و پرورش شد

  • حل مشکلات آموزش و پرورش به برنامه‌ریزی و طرح‌های بلند مدت نیاز دارد

گفتنی است وزیر جدید آموزش و پرورش صبح امروز پس از گرفتن رأی اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در حرم امام راحل با آرمان‌های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی تجدید میثاق کرد.

خ

یک شنبه 7 آذر 1400  1:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها