0

قفل و غیرفعال کردن درگاه USB رایانه

 
rasekhoon_mobile
rasekhoon_mobile
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 449
محل سکونت : اصفهان

قفل و غیرفعال کردن درگاه USB رایانه

دانلود GiliSoft USB Lock یک ابزار کارامد برای پیشگیری از دزدی و لو رفتن اطلاعات است که از انتشار و کپی داده های درایو USB، درایو های خارجی، سی دی و دی وی دی یا دیگر دستگاه های ذخیره داده قابل حمل ممانعت می کند. پس از نصب نرم افزار قفل USB تمام دستگاه ها و درایور های یو اس پی که از قبل شناخته نشده است را بلاک کرده و اجازه اتصال نمی دهد. با این نرم افزار به راحتی می توانید فایل های خود را به اشتراک دیگران بگذارید بدون ترس از آنکه اطلاعات شما دزدیده شود.

امکاناتی که با دانلود GiliSoft USB Lock به آن دست خواهید یافت:

  • بلاک کردن درایوهای USB: غیر فعال کردن خواندن اطلاعات از دیسک های USB یا غیر فعال کردن نوشتن اطلاعات روی آنها. دانلود GiliSoft USB Lock به درایو USB اجازه دسترسی به کامپیوتر شما را نمی دهد مگر اینکه شما اجازه آن را بدهید.
  • قفل کردن CD و دیسک های Blu-Ray: غیر فعال کردن خواندن اطلاعات از دیسک های CD/DVD از دیگر امکانات نرم افزار است. نرم افزار GiliSoft USB Lock جلوی اجرای هر نوع درایو سی دی و دی وی دی و درایوهای ZIP را می گیرد.
  • قفل کردن نرم افزار: شما می توانید تمامی نرم افزارهای در حال اجرا مانند IE, Outlook, AOL, AIM و غیره را قفل کنید. حتی می توانید کنترل پنل را با یک کلیک غیر فعال کنید. همینطور می توانید گزینه ای برای نمایش پیام برای کاربرانی که می خواهند از نرم افزار قفل شده استفاده کنند، را انتخاب کنید.
  • قفل کردن دستگاه ها: محدود کردن خواندن و نوشتن اطلاعات روی سی دی ، دی وی دی ، فلاپی ، قلش و USB از دیگر امکانات نرم افزار است.
  • هشدار: بعد از ۵ بار وارد کردن رمز عبور اشتباه ، یک پیام هشدار به ایمیل شما ارسال می شود.
  • جلوگیری از کپی برداری در سطح حرفه ای با استفاده از تکنولوژی های قدرتمند

 

راهنمای نصب

1) جهت برقرار امنیت در نرم افزار، هنگام نصب از شما درخواست پسووردی دلخواه برای نرم افزار می شود که باید هنگام ورود به نرم افزار وارد کنید. پس، یک پسوورد دلخواه برای خود انتخاب کنید و در ابتدای نصب وارد کنید. هم چنین توصیه می شود در باکس ایمیل نیز ایمیل شخصی خود را بزنید تا در صورت فراموش کردن رمز، برای شما ایمیل شود.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا کنید. پسووردی که انتخاب کرده اید را وارد کنید تا وارد محیط نرم افزار شوید. در محیط نرم افزار وارد بخش Register شوید.

3) اینترنت خود را غیرفعال کنید و فایل KeyGen.exe را اجرا نمایید.

4) گزینه ی USB Lock را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه “Keygen” در پایین سمت راست کلیک کنید.

5) سریال بدست آمده را در محیط نرم افزار در بخش Register با ایمیل دلخواه خود وارد کنید تا نرم افزار رجیستر شود.

6) فایل اجرایی نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید، اینترنت خود را فعال کرده و از نرم افزار لذت ببرید.

———————-

توجه!! ممکن است بعد از وارد کردن سریال در نرم افزار، حدود 1دقیقه نرم افزار اختلال داشته باشد و سپس پیغام رجیسترشدن برای شما ظاهر شود. لطفا کمی صبور باشید…!

 

لینک دانلود

https://dl6.downloadha.com/hosein/soft/August2021/18/GiliSoft.USB.Lock.10.1.0_www.Downloadha.com_.rar

 

رمز: www.downloadha.com

شنبه 6 آذر 1400  10:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها