0

واکنش سانتوس به قرعه پرتغال

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

واکنش سانتوس به قرعه پرتغال

واکنش سانتوس به قرعه پرتغال

واکنش سانتوس به قرعه پرتغال

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال هم مانند سرمربی ایتالیا، اعتراف کرد که تیمش کار بسیار سختی برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت ۱۱ پرتغال، قرعه کشی پلی آف جام جهانی در قاره اروپا برگزار شد و تیم ها حریفان خود را شناختند. تیم ملی فوتبال پرتغال در سخت ترین گروه ممکن باید با ایتالیا، ترکیه و مقدونیه رقابت کند که از این چهار تیم تنها یک تیم راهی جام جهانی می شود.

پرتغال ابتدا باید به مصاف ترکیه برود و در صورن پیروزی با برنده ایتالیا و مقدونیه بازی می کند.

سانتوس در واکنش به این قرعه گفت: اکنون زمان مناسبی برای صحبت کردن درباره ایتالیا نیست چرا که ما باید اول روی بازی حساس با ترکیه تمرکز کنیم. فعلا بازی نیمه نهایی مهم است و بعد از آن شاید با ایتالیا بازی کنیم و شاید با مقدونیه.

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال ادامه داد: اینکه در زمین خود بازی می کنیم امتیاز بسیار بزرگی است. در شرایط کنونی سفر کردن بسیار سخت است و بازیکنان را با مشکل مواجه می کند. خوشبختانه ما میزبان هستیم و این بسیار خوب است.

او در پایان گفت: از هم اکنون به ترکیه فکر می کنیم. باید این تیم را بسیار خوب آنالیز کرد. آنها بازیکنان باکیفیتی دارند. ترکیه تیمی است که همواره برای حریفان خود دردسرساز می شود.

شنبه 6 آذر 1400  8:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها