0

رویارویی حیثیتی برزیل و آرژانتین بدون تقابل نیمار و مسی

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

رویارویی حیثیتی برزیل و آرژانتین بدون تقابل نیمار و مسی

رویارویی حیثیتی برزیل و آرژانتین بدون تقابل نیمار و مسی

مصاف آرژانتین و برزیل در انتخابی جام جهانی قطر در غیاب نیمار برگزار می‌شود تا تقابل این ستاره با لیونل مسی رقم نخورد.

رویارویی حیثیتی برزیل و آرژانتین بدون تقابل نیمار و مسی

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و برزیل در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برگزار کننده دیدار بسیار حساسی خواهند بود.

سایت «مارکا» (Marca) اعلام کرد سوپرکلاسیکو میان آلبی سلسته و سلسائو در شرایط متفاوتی برگزار می‌شود. دیدار رفت دو تیم در حالی که چند دقیقه از آن گذشته بود به دلیل نقض پروتکل COVID-۱۹ توسط مقامات بهداشتی برزیل به زمین بازی تعلیق شد. بازیکنان آرژانتینی که از انگلیس سفر کرده بودند اجازه حضور در زمین را نداشتند و بازی چند دقیقه پس از شروع بازی به حالت تعلیق درآمد. این یک نمایش شرم آور برای هر دو طرف بود اما نتیجه هنوز قطعی نیست. هر دو تیم ملی در دیدار با مسئولان کونمبول (CONEMBOL) برای کسب سه امتیاز تلاش می‌کنند. هر کسی که در این بازی برنده شود، یا تسلط خود را در منطقه ادعای یک رتبه جدید تأیید می‌کند، از این رو بازی فردا بسیار مهم است.

برزیل در حال حاضر با ۳۴ امتیاز در مقابل ۲۸ امتیاز آرژانتین در صدر جدول قرار دارد و آلبی سلسته در صورت پیروزی فردا در خانه، جواز حضور در جام جهانی را به دست خواهد آورد. با این حال، گرفتن سه امتیاز از آن بازی تعلیق شده باعث می شود آنها با برزیل در امتیاز ۳۴ برابر شوند. با وجود این، آرژانتین به دلیل تفاضل گل همچنان در رده دوم باقی می‌ماند.

سوپرکلاسیکو این ظرفیت را داشت که آخرین رویارویی لیونل مسی و نیمار را به ارمغان بیاورد اما ستاره برزیلی به دلیل مصدومیت، بازی را از دست داد و حتی با سلسائو به آرژانتین نرفت. لیونل اسکالونی، سرمربی آلبی سلسته گفته مسی قرار است بازی کند و امیدواریم حال او خوب باشد. نماد فوتبال آرژانتین به‌طور کامل از ناراحتی که مانع از انجام آخرین بازی‌هایش برای پاری‌سن‌ژرمن شده بود، رهایی یافته و قصد دارد نقش مهمی را در بازی فردا ایفا کند.

انتهای پیام/۴۰۴۸/

سه شنبه 25 آبان 1400  3:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها