0

توصیه‌های رسانه لبنانی پیش از بازی با تیم ملی ایران

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

توصیه‌های رسانه لبنانی پیش از بازی با تیم ملی ایران

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛

توصیه‌های رسانه لبنانی پیش از بازی با تیم ملی ایران

توصیه‌های رسانه لبنانی پیش از بازی با تیم ملی ایران

یک رسانه لبنانی از بازیکنان تیم ملی فوتبال این کشور خواست برابر ایران ترس و عجله را کنار بگذارند و با آرامش و تمرکز ایران را در ضد حملات غافلگیر کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، در آستانه دیدار حساس تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان در مرحله سوم انتخابی جام جهانی که امروز پنجشنبه برگزار می‌شود، یک رسانه لبنانی توصیه‌هایی را به بازیکنان تیم ملی این کشور انجام داد.

سایت elmaestrosport با تاکید بر اینکه لازمه رویارویی با ایران آرامش، تمرکز، نترسیدن از حریف و عجله نکردن است، نوشت: «می دانیم که موازنه قدرت در دیدار امروز تیم‌های لبنان و ایران به سود تیم میهمان (ایران) سنگین است اما هیچ چیز غیر ممکنی در دنیای فوتبال وجود ندارد. کسب نتیجه مثبت و یا حداقل ارائه یک مسابقه در سطح خوب، امکانپذیر است. اما این موضوع نیازمند شرایطی است که بازیکنان تیم ملی لبنان باید رعایت کنند. بازیکنان لبنان نباید بیش از حد به حریف احترام بگذارند و از این تیم بترسند. آنها باید آرام، صبور و متمرکز باشند، عجله نکنند و فضاهای بین خطوط را کم کنند.»

این رسانه همچنین تاکید کرد که لبنانی‌ها نباید در بازی دفاعی حبس شوند و باید بازیکنان خط میانی و خط حمله ایران را تحت فشار بگذارند.

در ادامه این مطلب تاکید شده است که لبنان باید روی ضد حملات سریع، ایران را غافلگیر کند و چه بسا از این طریق به گل برسد و همه انتظارات و احتمالات را بر هم بزند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان از ساعت ۱۵:۳۰ امروز پنجشنبه در ورزشگاه صیدا لبنان به مصاف هم خواهند رفت.

در گروه A این رقابت‌ها، ایران با ۱۰ امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی و لبنان هم با ۸ و ۵ امتیاز دوم و سوم هستند.

پنج شنبه 20 آبان 1400  9:39 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها